2733
2739
عنوان

میلاد امام زمان

800 بازدید | 34 پست

31فروردين میشه 15شعبان.دوس دارم تو خونمون جشن بگیرم.مولودی و ...،ب نظرتون چ کارایی انجام بدم.ميخام اون جوری ک آدم برا عزیزش جشن میگیره،اونجور باشه.ب نظرتون زدن دف و مولودی تو ساختمون (آپارتمان )مشکل داره?و پیشنهاد بدید اگه خدا خواست چه جوری برگزار کنم?

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

جشنت یه طوری باشه دل امام زمان شاد بشه توش گناه نباشه  موسیقی حرام نباشه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه یه روز مشکل نداره اتفاقا دف تو مولودی خیلی هم زیباست گلاب و شکلات و گل پر پر شده هم بده مولودی خونت بریزه سره مهمونات 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

دیگه یه روز اونم واس امام زمان شمع ارایی کن شکلات گل ...... چیزی که واقعا در توانت انجام بده

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
نه یه روز مشکل نداره اتفاقا دف تو مولودی خیلی هم زیباست گلاب و شکلات و گل پر پر شده هم بده مولودی خو ...

ایده گل خیلی خوب بود،ممنون عزيزم

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
ایده گل خیلی خوب بود،ممنون عزيزم

قربونت 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
دیگه یه روز اونم واس امام زمان شمع ارایی کن شکلات گل ...... چیزی که واقعا در توانت انجام بده

شمع آرایی چجوری???

2738
جشنت یه طوری باشه دل امام زمان شاد بشه توش گناه نباشه  موسیقی حرام نباشه

انشالا ک شاد بشه.

عزیزم مولودی خون بیار فقط که بقیه دست بزنن و همراهیش کنن کاری کن که حق الناس گردنت نشه بابت مزاحمت واسه همسایه ها چون امام زمانم عجراضی نیستن اینطوری...من دیدم که حنا هم میدن به مهمونا و شیرینی و شربت وتزئنات وسخنران هم بیار بلکه چند نفر هدایت بشن از حرفاش کلا سعی کن بیشتر از اینکه همون دوسه ساعت تموم بشه بره مفید باشه و بقیه سود ببرن

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
ن مشکلی نداره اول ببین همسایه مریض نباشه ک اذیتش کنه ساعتش بی موقع نباشه  ساندویچ بده با شربت ...

تزيينش مثه تولد باشه دیگه?مثلا بادکنک و اینا?یا ریسه نور کافیه?ب نظرت ساندویچ الویه خوبه?

عالیه 

دف زدن و بعضیا میگن صحیح نیست تو مولودی ها ولی شما بپرس از چندجا

یه سری شکلات بگیر برا وقتی مولودی میخونن بپاشن تو هوا 

اگه میتونی یه کار دستی یا مثلا یه خوراکی کوچولو مثل ژله های تک نفره کوچولو فقط ویژه بچه ها بذار که علاقمند بشن روش هم  یه جمله خشگل راجع به امام زمان بنویس

قبل برنامه ریزی هم با همسایه ها هماهنگ کن خودشون و دعوت ن و بپرس ازشون مشکلی نداشته باشن 

بعدم مولودی خون ها اصولا حواسشون هست صداشون زیاد بیرون نره

عزیزم مولودی خون بیار فقط که بقیه دست بزنن و همراهیش کنن کاری کن که حق الناس گردنت نشه بابت مزاحمت و ...

حنا چجوری?میدونم حنا نشونه شاديه،ولی نديدم

2706