2737
2734

سلام دوستان قبل از بارداری بواسیر یا هموروئید داشتید؟ تو بارداری بدتر یا تشدید نشد؟ 

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله اما کوچیک بود نه تاثیر نداشت چون تو روده هامه

یعنی اون موقع درد و خونریزی نداشتی و اذیتت نمیکرد؟

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2728
منم مشکلو داشتم الان بیشتر شده

یعنی الان که بارداری بدتر شده؟ قبل از بارداری شدید بود یا اذیت نمیکرد؟

یعنی اون موقع درد و خونریزی نداشتی و اذیتت نمیکرد؟

درد روده داشتم که کولونوسکوپی دادم گفتن هموروئید داری و کوچیکه مایعات زیاد بخور یه مدت زیاد دکتر رفتم اما بعد بارداری نرفتم و دردش از بین رفت باید مایعات زیاد بخوری

خاک شیر همینطور

میوه هایی مثل خربزه هلو گلابی انگور ضرر داره حتی لبنیات زیاد نباید استفاده بشه

سلام خانما اگه گروه بارداری و اقدام توی ت ل گ ر ا م میخواین لطفا درخواست دوستی بدین لینک بفرستم براتون

اینجا لینک ممنوعه نمیتونم بزارم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست
2738
درد روده داشتم که کولونوسکوپی دادم گفتن هموروئید داری و کوچیکه مایعات زیاد بخور یه مدت زیاد دکتر رفت ...

ممنون عزیزم

نه ربطی نداره انفاقا طبیعی بهتره بچه تو رحم هست ربطی به روده نداره

اما من شنیدم زایمان طبیعی باعث عود یا تشدید بواسیر میشه

2706