2737
2734
عنوان

در جمع خواهرشوهرا بودم که...

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 48 پست

واای خانوما منوترسوندین،بعدسالها میخوام برم شهرخودم نزدیک خانواده شوهرم ،مجبورمچ،میگم نکنه مادرشوهرم وقت وبی وقت سرشو بندازه بیاد یا هی برامون تصمیم بگیرن

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم وقتی مهمونی میریم خونه مادر شوهر تو اتاق میخوابیم بعد یهو مادر شوهرم در باز میکنه 😑😑در اصلا نزد که ممکنه لخت باشم چیری خیلی بدم اومد ولی چیزی نگفتم .....یبار لخت بودم خونشون تو اتاق نصف شب  در قفل نکردم چون شوهرم بیرون اتاق بود یهو مادر شوهرم اومد داخل😏😏خدایش خواستم داد بزنم سرش چه کتریه یهو میای داخل اخه ....بعد دیگه همش قفلش میکنم وقتی میریم اونجا

دوقلوهای عزیزم 💑عشق مامان و بابا منتظریم زود بیاین ❤آنیل و سام ❤
2731
واای خانوما منوترسوندین،بعدسالها میخوام برم شهرخودم نزدیک خانواده شوهرم ،مجبورمچ،میگم نکنه مادرشوهرم ...

همون اول گربه رو دم حجله بکش 

دوقلوهای عزیزم 💑عشق مامان و بابا منتظریم زود بیاین ❤آنیل و سام ❤

منم همین مشکل در زدن دارم همشون همینطورن خوشون که مجزا زندگی میککند ماکه تو یه خونه ایم یکسره میان و میرن انگار طویله س گاهی در قفل میکنم از تو مادر شوهرم که میاد میگه چرا در قفل میکنه

همسرم شکایت میکنم میگه اینجا خونه پدرسالاری باید عادت کنه بدبخت من

طبقه بالا ماییم طبقه پایین مادر شوهرم خیاط بغل هم جاریم اون طفلکی هم مث من 

خونمون کاروانسراس خواهر شوهرامم همشون تو کوجه کناریمونن یکسره بچه هاشون اینجا پلاسن یکی میاد یکی میره زندگی ندارم

خودشون خونه هاشون تمسز میکنند حتی بچه های خودشون حق تکون خوردن ندارن خونه ما میان بریز بپاش میکنند پا لخت میان و میرن بعد میگن زن داداشمون کثیفه

2740

خواهرشوهرات میترسیدن از مادرشوهراشون یا خواهرشوهراشون؟

من دیکی دارم خیلی میناله و حساب میبره از خانواده شوهرش!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
کلیه هاتم فروختی خونه رو عوض کن یا دعواایی راه بنداز و جدا شو ازشون که مجبور بشن خونه رو عوض کنن یا ...

به شوهرم پنج ساله میگم بریم اجاره نشینی نمیاد منم کاری از دستم برنمیاد کسی رو هم ندارم بیاد پشتیبانی کنه

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود
بخدا من دختر خواهر یا خواهرم میاد خونم باید محجبه کامل باشن چون فوری برادرشوهرم و جاری فضولم که فردا ...

وای ماهم همینطور اما فرقش اینه مامانم زیاد نمیاد یعنی کسی نمیاد خونم زیاد مادرشوهر میاد فقط البته خواهرشوهرامم خونشون همینجاس همش پلاسن خونه مادرشوهرم  کاش میشد جدا بود

واای خانوما منوترسوندین،بعدسالها میخوام برم شهرخودم نزدیک خانواده شوهرم ،مجبورمچ،میگم نکنه مادرشوهرم ...

نزدیک داریم تا نزدیک کوچتونم جدا باشه بهتره اینه که تو یه کوچه باشی 

طبقه بالا ماییم طبقه پایین مادر شوهرم خیاط بغل هم جاریم اون طفلکی هم مث من  خونمون کاروانسراس ...

بچه خواهرشوهرم میاد خونم همه را گند میزنه یه بار مدفوعش تو اتاق افتاده بود 6سالشم هست.

خواهرشوهرات میترسیدن از مادرشوهراشون یا خواهرشوهراشون؟ من دیکی دارم خیلی میناله و حساب میبره از خان ...

از هردو .اما اونا همشون شوهراشون هستند کنارشون و اینکه خونه مادرشوهر نمیرن زیاد و یکیشون دور هم هست. شرایطشون بهتر منه عروسه .نمیدونم چرا یکم به مامانشون تذکر نمیدن

وای ماهم همینطور اما فرقش اینه مامانم زیاد نمیاد یعنی کسی نمیاد خونم زیاد مادرشوهر میاد فقط البته خو ...

اره من به شدت خانواده پدری مو دوست دارم خیلی راحت میرن خونه اون یکی خواهرم منم میرم دوشب میمونم اونجا خیلی راحتیم شوهر خواهرم نطامیه و شوهر منم نگهبانه هفته ای 3 شبش خونه نیس دوست دارم اونا هم بیان خونم ولی نمیان

2706