2737
2739

اگه خیلی حاد نباشه با دارو کنترل میشه

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بدتر از این بیماری هیچی نیس 

شاید بعضی خانواده ها با شعور باشن بتونن طرفو درمان کنن

ولی تو خانواده ما از صبح تا شب دنبال مقصر میگردن 

آدم سالمم مریض میشه چه برسه به یه بیمار اسکیزوفرنی

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)
اگه خیلی حاد نباشه با دارو کنترل میشه

حاد یعنی چجور ایشون دچارجنون شدن لخت میچرحن ادعای اینکه ی فردمهم مثل پیامبر هستن دارن فک میکنن میتونن شفابدن همش میگ بهم الهام میش ارامش ندارن

حاد یعنی چجور ایشون دچارجنون شدن لخت میچرحن ادعای اینکه ی فردمهم مثل پیامبر هستن دارن فک میکنن میتون ...

ببرین بستریش کنین

بدتر از این بیماری هیچی نیس  شاید بعضی خانواده ها با شعور باشن بتونن طرفو درمان کنن ولی تو خا ...

ایشون هم خیلی تنهاست دلسوزی نداره بنظرم همه خانوادظ پی کارخودشونن بیشتر دلم میسوزه براش😔😔😔

2738
حاد یعنی چجور ایشون دچارجنون شدن لخت میچرحن ادعای اینکه ی فردمهم مثل پیامبر هستن دارن فک میکنن میتون ...

بستگی داره

ولی فردی ک شما میگین حتما باید تحت نظر دکتر باشن عزیزم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
ببرین بستریش کنین

عزیزم ازهمشهریهامه ودوست خانوادگی یجورایی بمن مرتبط نیس ولی سه تابچه داره دلم میسوزه براش سالم بود ویک دفع اینجوری شده نمیدونم چرا بی دلیل 😔😔😔

درمان نداره دوره های بهبود علائم و فوران علائم دارن.

این چیزهایی ک میفرمایید ب علائم مصرف مواد هم میخوره.مطمئنید از عدم مصرف مواد؟

این حجم از علائم سایکوز یکباره ظاهر نمیشن.

البته قصد جسارت ندارم. تجربه ام تو کار روان اینا رو میگه...البته بازم همه چیز ممکنه ولی من تو ۱۶سال سابقه کاریم ندیدم.

عزیزم ازهمشهریهامه ودوست خانوادگی یجورایی بمن مرتبط نیس ولی سه تابچه داره دلم میسوزه براش سالم بود و ...

دکتر گفته اسکیزوفرنیه؟ شاید افسردگی حاد گرفتن

دکتربردنش داروداده تابدن ازش نوارمغز بگیره ولی خوب یجوری شده ک همه ناامیدن ازش

بعد یه مدت کلا به دارو مقاوم میشن یا به هزار ترفند نمیخورن

2706