2752
2734
عنوان

نارضايتي از دكتر ظفر دوست

3588 بازدید | 23 پست

سلام به همه، من خواهرم فيبروم داشت و پيش دكتر ظفر دوست رفت ايشون بجايي اينكه بگه عمل كن بعد بچه دار شو i u i كرد براش كه باصد درصد بچه پسر ميشه اينكارو براش انجام داد در حين بارداري خونريزي داشت كه دكتر امپول داد بهش درصورتي كه نبايد ميداد چون فيبروم بزرگ ميشه بزرگ شدو در اثر همين بچه اشو از دست داد و فيبروم ها به اندازه اي بزرگ شده بود كه مجبور شدن رحم رو هم در بيارن 

اصلا پيش ظفر دوست نريد اشغالهه اشغال زير بار هم نميره و بچه هم دختر شده بود 

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

متاسفانه اکثر پزشکان ایرانی وقت زیادی رو بیمارشون نمیزارن و بخاطر همین اشتباه پزشکیشون زیاده 

اونایی هم که واقعا کار میکنن و علاقمند به حرفشون  و باسواد و معلوماتن و وقت میزارن رو پرونده پزشکی بیمار خیلی اندکن 

الان اولین سوالی که یه پزشک قبل از اومدن به مطب از منشی میپرسه اینه که امروز چندتا مریض داریم 

جنبه مالیش واسشون خیلی مهمتره متاسفانه 

خدا جونم                                                           دمت گرم   

عزیزم تازه عضو شدی صاف اومدی این متنو نوشتی

کلی ایراد داره متنت

امپوله چی زده براش؟

اگر نمیزد بچه از دست میرفت

دوما کی گفته اخه آی یو آی ۱۰۰درصد تعیین جنسیت میکنه

این قسمت خرفت واقعا مسخرس

فقط با ای وی اف و پی جی دی کردن تک تک جنینا میشه فهمید کودوم پسره کودوم دختر

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

بعدم خانوما ماها دکتریم

چه میدونیم با اون امپول زنه فیبرومش رشد کرده

الان کودومامون فیبروم داشتیم

من یا شما؟

ولی من ای وی اف کردم

میدونم صد درصد با آی یو ای نمیشه جنسیت تعیین کرد

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
بعدم خانوما ماها دکتریم چه میدونیم با اون امپول زنه فیبرومش رشد کرده الان کودومامون فیبروم داشتیم ...

عزیرم دکتر پول بیشتر گرفت واسه تعیین جنسیت .گفت صد در صد پسر میشه

بچه رو که احتمال زیاد از دست میداد دختر شدنش از اولم با ای یو ای تضمینی نبوده این واقعا دبه اس

از دست داده بچه اشو با این فیبروم نباید ای یو ای میکرد اما طفر دوست بخاطر پول این کارو کرد