2733
2734
عنوان

وقتی تو مشهد بودم خواب دیدم

219 بازدید | 24 پست

دیشب از مشهد برگشتم اونجا خیلی درد و دل کردم و یه بار بعد از اینکه از حرم اومدیم هتل نمیدونم چرا دلم گرفت ب دلم افتاد ک امام رضا منو دست خالی میفرسته انقدر غصه خوردم ک نگو بعد شبش رفتم و تو حرمش گریه کردم ک چرا همچین حسی میکنم و تو رو خدا منو دست خالی نفرست وقتی برگشتم هتل خوابیدم و یه خواب عجیب دیدم خواب دیدم یه دختر بچه  سه چهار ساله ک چادر مشکی پوشیده بود و قیافشم معلوم نبود داره نماز میخونه و تو رکوع مونده بود بعد دیدم یهو یه نور خیلی زیاد از اون بچه همه جا پخش شد انقدر زیاد ک رومو برگردوندم بعد تو خواب صدای یه مردو شنیدم خودشو ندیدم فقط یه صدایی اومد ک بلند گفت ب معجزه ی خدا ایمان داشته باش اصلا صداش یه جور بود یهو از خواب پریدم حالم یه جوری شد نمیدونم خوابم نشونه ی چیه دلمو ب این خوش کردم ک حتما دست خالی برنگشتم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بدنم مور مور شد😢 قربون امام رضا برم هرچی بخوای محاله بهت نده محاااله

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
2738
انشالله دست خالی برگشتی  عزیزم من خونم تا حرم ده دقه راه بیشتر نیست برات دعا میکنم

ممنونم عزیزم😔😘

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
بدنم مور مور شد😢 قربون امام رضا برم هرچی بخوای محاله بهت نده محاااله

دلم خیلی خوشه 😢😢

ببخشید دست خالی ن گشتی گوشیم بد تایپ میکنه

متوجه شدم عزیزم😘

وای بدنم مور مور شد خوش به سعادتت ... انشالله به صلاحت باشه حاجتتو میگیری عزیزم

ممنون دلم ب خوابم خوشه

انشالله دست خالی برگشتی  عزیزم من خونم تا حرم ده دقه راه بیشتر نیست برات دعا میکنم

خواهش میکنم برامنم دعاکن که ماروهم بطلبه تاحالا نیومدم

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

سوگند اسمانی خوش به حااالت رفتی حرم زیارتت قبووووووول باشه    و هع چنین این خواب رو دیدی    خیییلی خوابت قشنگ بود صدقه بده و سجده شکر به جا بیار که هم چنین خوابی دیدی امیدوااااااارم هرچی که دلت میخواد اگه صلاحته خداوند بده عزیزم  نه خوش بین باش مطمن باش که امام رضا    علیه السلام   نا امید برنمیگردونننننه

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2706