2737
2739
عنوان

تبلیغات شغلی

307 بازدید | 24 پست

نمیدونم تو این سایت تبلیغ کردن واسه شغلمون ازاده یا نه

ولی هر کی دوس داره شغل خودشو اینجا تبلیغ کنه همدیگه رو بشناسیم‌ و تو این اوضاع داغون اقتصادی شاید کمکی شدیم واسه هم.

نمونه کارتون رو هم بفرستین

(نینی یار اگه این تاپیک مورد داره همین الان بترکون دنبال شر نیستم 😁)

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

شغلتون چیه و کدوم شهرید

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من زیورآلات و اشیای کوچولوی تزئینی درست میکنم بیشتر از جنس رزین  تبلیغاتم راه نیوفتاده هنوز ه ...

نمونه کار بفرست

من خیاطم و کار با نمدم انجام میدم خاستید عکس کارای نمدیمو میزارم 

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2740
من خیاطم و کار با نمدم انجام میدم خاستید عکس کارای نمدیمو میزارم 

آره عزیزم.عکس کاراتو با پیج کاریتو

آره عزیزم.عکس کاراتو با پیج کاریتو

2706