2733
2739
عنوان

شغل همسر

525 بازدید | 41 پست

سلام اگر تو دوران نامزدی باشین ومتوجه بشین همسرتون کارشو از دست داده واز شما بخواد راجب ادامه رابطتون با توجه به اینکه شغلش ازدست داده فکر کنین نظرتون چیه؟!

(باتوجه به اینکه دوسش دارین ومرد مهربون پدیا ودلبازی وبدی ازش ندیدین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه چیزم شغل  و پول نیست اینقد وابسته اش میشی که حتی شغلش رو از دست بده نتونی ترکش کنی 

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
خب به خاطر کارش که نلمزد نیستم ولی بیشتر دنبال پشت کارشم ببینمش تنبل خونسرده خوشم نمیاد

نه خداروشکر تنبل نیست.از وقتیکه متوجه شده همش توخودشه وبهم میگه شاید اون زندگی ک لیاقتت باشه نتونم درست کنم

همه چیزم شغل  و پول نیست اینقد وابسته اش میشی که حتی شغلش رو از دست بده نتونی ترکش کنی

خیلی دوسش دارم.

اما بابام سر این قضیه داره گیر میده.الانم گفته فکراتو بکن ک دو روز دیگه کاری بشه انتظار حمایت نداشته باش

2738
اگه ادم خوبیه کمکش کن 

ویژگی مثبت خیلی داره.خودم نظرم اینه تا آخرش بمونم باهاش.خواستم ازشما دوستا هم مشورت بگیرم که اگر با همچین موقعیت روبه رو بشین چیکارمیکنین

خیلی دوسش دارم. اما بابام سر این قضیه داره گیر میده.الانم گفته فکراتو بکن ک دو روز دیگه کاری بشه ان ...

ادمیزاد از فردای خودش خبر نداره اومدیم چند وقت دیگه خیلی پولدار شد.اول زندگی واسه اکثرا سخت هست ولی میگدره خودت حمایتش کن به حرف دلت گوش کن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706