2733
2734
عنوان

وااای عصبانی ام بگید چیکار کنم

337 بازدید | 37 پست

چرا عصبانی 

قراره با دختر عمه شوهرم برم باشگاه اون بهم معرفی کرد گفت من یکساله میرم اینجا بیا توهم باشگاهش خوبه امروز من به دختر عمه شوهرم پیام دادم گفتم میام باهات گفت باشه ساعتش از ۷ تا ۹ گفتم باشه از شنبه میام حالا به شوهرم گفتم گفت اسم بیاری میکشمت اگه نرم ابروم میشه زشت میشه

یار خوب را روز بد باید شناخت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یک عجب همسر بی منطق زورگویی داری 

دو تو که اخلاق شوهرت رو میدونستی چرا قرار گذاشتی 

سه انقد رو مخش راه برو تا بزاره بری 😃

چهار تهدید کن شوهرتو که به دختر عمه اش میگی این حرفاشو و ابروی اونو میبری 😊

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2740

از باشگاه رفتن بدش میاد یا از دختر عمه ش ؟؟؟ 

از اول باید درجریان میزاشتی؟ 

اشکال نداره پیام بده بگو فلانی جان شرمنده من مشکلی پیش اومده فعلا نمیتونم بیام گفتم منتظرم نباشی 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
میگه ساعتش بده ۷ تا ۹ شب از اونور دختر عمه هم این ساعت میره فقط

خب بش بگومن ساعت۷تا۹نمیتونم بیام همسرم خونه اس اگه میشه یه ساعت دیگه بریم 

میشه واسه برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرستین😚😔
2706