2737
2734
من یه جا پرستار بودم کار های خونشونم انتظار داشتن من بکنم😐

کار خونه با شما نیست 

کدوم شهری؟

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه کار خونه هم من میکردن ولی دیگه معمولی دا مثلا پتو شستن و شیشه پاک کردن مگه اینا با منخ

ببین کار خونه با شما نیست وظیفه شما فقط پرستاری اون فرد هست 

به هر حال اون شهری که هستی مراکزی داره که پرستار معرفی می کنه برای نگهداری از سالمند می تونی زنگ بزنی و دقیق بپرسی که چه کارهایی شامل می شه و چه کارهایی نباید انجام بدی و مکالمه رو ضبط کن و برای اونها بزار

یا از خودشون هم بخواه که جلوی تو زنگ بزنن و بپرسن

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
نه کار خونه هم من میکردن ولی دیگه معمولی دا مثلا پتو شستن و شیشه پاک کردن مگه اینا با منخ

ببین نهایتش غذا پختن برای سالمند یا نهایت شستن لباس  اون شخص  ولی دیگه بقیه کارها با شما نیست 

حتی پتو مریض باید بدن بیرون بشورن! تمیز کردن شیشه اصلا!! مگه شیشه اتاق نگهداری سالمند باشه!!

کلا کاری که انجام می دی یه ربطی باید با اون شخص داشته باشه!

ببین نهایتش غذا پختن برای سالمند یا نهایت شستن لباس  اون شخص  ولی دیگه بقیه کارها با شما ن ...

نه من همه کاراشون رو میکددم حتی لباسای پسرش رو تا میکردم بعد دوتا سالمنده شیشه حالشون رو یعنی همه کار دیگه غذا پختن برای ۷ نفر مرغ تمیز کردن و نمیدونم همه چی دا بعد بکر کن ۸۰۰ میگرفتم 

2740
ببین کار خونه با شما نیست وظیفه شما فقط پرستاری اون فرد هست  به هر حال اون شهری که هستی مراکزی ...

نه دیگه نرفتم اونجا پولمو گرفتم گفتم نمیام همه جام درد میکرد

کارت اسمش روشه پرستاری . کار خونه از این خدماتیا باید بگیرن رک و راست بهشون بگو اینا پروان خیلی

بخدا من انگار نوکر بودن فک کن تو رو ۱ ساعت میشستم فقط اونم به زور

نه من همه کاراشون رو میکددم حتی لباسای پسرش رو تا میکردم بعد دوتا سالمنده شیشه حالشون رو یعنی همه کا ...

از طرف مراکز خدماتی مخصوص سالمندان برو ثبت نام کن تا اونجا برای کار معرفیت کنه بعد هم حقوقت اداره کاره هم شرح وظایفت مشخصه و با خانواده طرف شرط می کنن هم بیمه هم می شی!

تازه روزهای تعطیل رسمی هم تعطیل هستی به اضافه پنج شنبه ها کن نصف روزی!!!

یه آشنا داشتیم پرستار گرفته بود می گفت ماهی ۱۸۰۰ می دیم به پرستاره تازه فقط یه سالمند بود برای پرستاری اونم رو پا بود می گفت می خواهیم مصاحبش باشه که تو خونه تنها نباشه!!

انعام هم جدا بهش می دادن!!  البته طرف خانم دکتر بود!!

نه دیگه نرفتم اونجا پولمو گرفتم گفتم نمیام همه جام درد میکرد

خیلی بی انصاف بودن!!  یه فامیل دیگمون پرستار گرفته بود بنده خدا براشون غذا هم می پخت بعد بهش گفته بودن که لباس ها را هم باید بشوری!!  خانمه بدش امده بود گفته بود من پرستارم خدمتکار که نیستم!!!

گفته بود این غذا رو هم که می پزم برای مریض می پزم دیگه از سر لطفم بیشتر می پزم که بقیه هم غذایی باشه که بخورن وگرنه وظیفم نیست!! 

یه مدت رفت بعد کس دیگه ای پیدا نکردن دوباره رفتن باهاش صحبت کردن تا برگشت!!