2733
2734

سلام

یه ساعت پیش پست یه بسته آورد گفت ماله همسایه تونه نیست میشه بدید بهش

منم تحویل گرفتم امضا دادم

بعد مادرشوهرم گفت به منم گفته گفتم نمیتونم قبول کنم...

حالا من استرس گرفتم...

اینم بگم که پست چی ه آشناست هممونو میشناسه

کلا بسته های پستی داشته باشیم این آقا میاره واسمون

همون موقع که تحویل گرفتم به آقاهه گفتم چیه مواد مخدر نباشه دردسر شه خخخخ

میخنده میگه بسته ها رو کلی از زیر ذره بین رد میکنن نترس...

حالا به نظرتون دردسر میشه؟

یکم استرس گرفتم خخخخ

اینم بگم که همسایمون آدمای خوبین دوساله مستاجرمونه خدایی آدمای بی سر و صدایین و آروم...

ولی خب حرف مادرشوهرم یکم ترسوند منو...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالای بالاش بمبه😁

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2731

ترس نداره خدافظ

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2738

من بدم میاد بسته من رو همسایه بگیره سر این موضوع با پستچی دعوام شد 

شاید من نخوام همسایه بدونه من بسته داشتم خب یه برگه مینداخت و میرفت 

شما هم نباید قبول میکردی

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
2706