2733
2739
عنوان

مامانا كسي شير خشك گيگوز ميده؟

92 بازدید | 19 پست

من هم شير خودمو ميدم هم شير خشك گيگوز ٢

پسرم ٨ ماهشه

كيگوز خوبه؟ فك ميكنم اپتاميل بختر باشه درسته؟

آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه يه نفر بهم گفت بچه فاميلشون گيگوز ميخورده دندوناش خراب شدن چون  شيرش شيرينه قند داره

آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers
2740
اپتامیل اصلابه دخترمن نساخت خیلیم روغنی وبدمزس من خودم یکم طعمش وچشیدم اماگیگوزخیلی عالیه طعمشم شیری ...

به پسر منم ساخته 

راحتم ميخوره

ببلاك و نان نخورد ولي اينو خورد

نه گفت اپتامیلHA بده بهش ضدحساسیته اممابه دخترمن نساخت من گیگوزمیدم 

وزن گيريشم خوبه؟

واسه پسر من وزن گيريشم خوب بوده با گيگوز

گیگوز خوبه 

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2706