2737
2739
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من عید عروسیمه. هنوز هیجی نخریدم. همرو توو دو سه روز میریم میخریم. واس ابجیمم اینکار کردیم

عه راس میگی؟دوسه روزه میشه خرید؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
عه راس میگی؟دوسه روزه میشه خرید؟

اره. واس ابجیم ک خریدیم. چیزای بزرگ و برقی طبق لیست توو ی فروشگاه میشه خزید. اشپزخونه و سرویسا و چیز میزاشم ی جا‌. فرشم ی روز.

سرویس چوبمم و گاز و یخجال و تلوزیونم با همسرمه

❤️همسرم❤️
2740
اره. واس ابجیم ک خریدیم. چیزای بزرگ و برقی طبق لیست توو ی فروشگاه میشه خزید. اشپزخونه و سرویسا و چیز ...

من یخچال تلوزیون اجاق گاز لباسشویی فرش باهمسرمه ولی فک میکنم سرویس چوبو باید یک ماه قبل سفارش بدی درسته؟

عزيزم خيلي سخته بابا  نميتوني بگردي و ... ول يپول باشه همه چي امكان داره من خودم ترجيح دادم ...

منم دوس دارم باحوصله بخرم خیلی لذت بخشه ولی مامانم نمیاد میگه زوده

من یخچال تلوزیون اجاق گاز لباسشویی فرش باهمسرمه ولی فک میکنم سرویس چوبو باید یک ماه قبل سفارش بدی در ...

سرویسای اماده هس ک. این همه مبل بوفه میز هچی توو بازار هس. نیازی ب سفارش نیس. مگه این ک ی ندل خاص بخوای بسازن برات

❤️همسرم❤️
من یخچال تلوزیون اجاق گاز لباسشویی فرش باهمسرمه ولی فک میکنم سرویس چوبو باید یک ماه قبل سفارش بدی در ...

خدایش کل وسایل گرون جهیزیه با همسرتونه دیگه

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2706