2733
2739
عنوان

سود بانکی

710 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها 

صبحتون بخیر 

میخواستم بدونم کدوم بانک الان سود بالای 20 درصد میده 

من تا الان تو بانک شهر بود روز شمار 20 درصد میداد 

که الان 16 درصد داده و ماه شمار هم شده 

حالا به جز روز شمار یا ماه شمار واسه سپرده یک ساله کدوم بانک سود بالا میده 

ممنون میشم جواب بدین 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

ببخشید این قضیه ماه شمار یعنی چی اخبار میگفت چند روز پیش 

من قرار بود بانک آینده بزارم ۲۳ درصد گفت این طرحو برداشتیم و ۱۵ درصد چ

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید این قضیه ماه شمار یعنی چی اخبار میگفت چند روز پیش  من قرار بود بانک آینده بزارم ۲۳ درصد ...

قبلا به پولایی که تو کارت بانکی بود یا حساب کوتاه مدت داشتی روز شمار سود میدادن . مثلا تو اگه ۲ روز هم یه پولی تو کارتت بود سود اون رو میریختن واست . حالا میگن یه پول باید یک ماه کامل تو حساب کوتاه مدت بمونه و بهش دست نزنی تا شامل سود بشه 

یه سوال ک ربطی ب موضوع تاپیک نداره.

من پولمو خوابوندم تو بانک پاسارگاد.پیامک واریز و برداشتش میاد.ولی پیامک سودش نمیاد.نمیدونم چرا.کسی میدونه دلیلشوو ؟

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊
2738

آره تا الان اکثر بانک ها 20 درصد میدادن الان کم شده از این ماه 

نه بانک دولتی نمیخوام بزارم

آینده چطوره خوبه ؟ 

سپرده یکساله چقدر میدن؟ 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
آره تا الان اکثر بانک ها 20 درصد میدادن الان کم شده از این ماه  نه بانک دولتی نمیخوام بزارم آ ...

آینده قبلا آینده ساز داشت ‌. خوب بود تا ۲۲ هم میداد الان دیگه اون حساب رو باز نمیکنه . فکر کنم یکساله ۲۰ درصده . ولی صندوقش من گذاشتم بالای ۲۲ میده . فقط اگه میخوای صندوق باز کنی زودتر انجام بده که صندوق چند روز دیگه سقفش پر میشه 

قبلا به پولایی که تو کارت بانکی بود یا حساب کوتاه مدت داشتی روز شمار سود میدادن . مثلا تو اگه ۲ روز ...

وا چه قدر بد 

دیگه روز شمار برداشتن  

خوب باید ماه شمار زیاد کنند سودو حداقل 

آینده قبلا آینده ساز داشت ‌. خوب بود تا ۲۲ هم میداد الان دیگه اون حساب رو باز نمیکنه . فکر کنم یکسال ...

صندوق یعنی چی ۲۰ ملیون پول بزاری چه قدر میدن 

یه سوال ک ربطی ب موضوع تاپیک نداره. من پولمو خوابوندم تو بانک پاسارگاد.پیامک واریز و برداشتش میاد.و ...

آخه سود رو یک ماه یه بار میاد بعدم شاید قرص الحسنه گزاشتی

آینده قبلا آینده ساز داشت ‌. خوب بود تا ۲۲ هم میداد الان دیگه اون حساب رو باز نمیکنه . فکر کنم یکسال ...

بانک آینده صندوق بزاری 

هر وقت بخوای قابل برداشت هستش ؟ 

الان هم طرح دارن؟ 

2706