2737
2734
عنوان

من كدوم ترانه ها رو غلط ميشنيدم و غلط مي خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 70 پست
بچه بودم آهنگ آفتاب لب بومه کامران هومن البته اون موقع تو گروه بلک کتس بودن اونجا که میگه دستا رو ه ...

تومنی یامن توام😂😂😂

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد یه آقاهه افتادم

با عصبانیت اونده بود به مربی مهدکودک میگفت شعر پاییزه رو بخونید لطفا

مربیه بیچاره با مهربونی خوند از اوا تا آخر تقریبا طولانیه

بعد مرده گفت آهان مرسی

مربی گفت چی بود مشکل؟

آقاهه گفت این قسمت ک شما گفتید روی درختا مسکن زاغه

پسر من تو خونه میخونه روی درختام مست حجابت😂😂😂

ولی خداییش خیلی لحنش بد بود 

بعد اینکه میتوونست بگه همون یه مصرعو بخونه نه اینکه بنده خدا هی بگه

فصل پاییزه هی برگا میریزه هی😂😂😂

يادمه يه كج شنوايي تو همون پيج نوشته بود كه آهنگ به لاله ي در خون خفته شهيد دست از جان شسته يه تيكه داره كه  خيلي سريع خونده ميشه : جاويدان ايران عزيز ما

اون بنده خدا مث اينكه در دوران ابتدايي هم اينو شنيده بوده اشتباهي مي خونده: جامدادي هاي عزيز ما😂😂😂

2731
   امشو شوشه لپک لیلیلونه     هنوزم نمیدونم درستش چیه    

شویعنی شب لیپک یعنی قطب نما وری یعنی به سمت /وحیرون یعنی جنوب

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
یاد یه آقاهه افتادم با عصبانیت اونده بود به مربی مهدکودک میگفت شعر پاییزه رو بخونید لطفا مربیه بیچ ...

واااي خدااااا😂😂😂😂 يارو با سيبيل وايساده مي خونه فصل پاييزه هي برگا ميريزه هي😂😂😂😂😂

لیپک رو حیرونه لیپک یعنی قطب نما حیرون یعنی جنوب یعنی قطب نما به سمت جنوبه داره میره براز جون پیش یا ...

وای چه سخته معنیش.حق داشتم  

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2740
يادمه يه كج شنوايي تو همون پيج نوشته بود كه آهنگ به لاله ي در خون خفته شهيد دست از جان شسته يه تيكه ...

😂😂😂😂

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
اینه شعراول اخبار هنددهنه ونه سره هنه الله اکبر هنوزم نمیدونم چی میخونه😆

لا اله لا اله لا اله الا اللهلا اله لا اله لا اله الا الله وحده وحده وحده وحده انجز انجز انجز وعده نصر نصر نصر عبده لا شریک لا شریک لا شریک له انجز وعده و نصر عبده انجز وعده و نصر عبده الله اکبر خمینی رهبر

پلنگ صورتی سابق 
2706