2737
2739
عنوان

من كدوم ترانه ها رو غلط ميشنيدم و غلط مي خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فردین جهانشیری هم یه کلیپ داده بیرون که میگه...از یه نفر میپرسن از چه اهنگی خوشت میاد میگه اون که میگه ارتش کوفه داری...میگه گیییچ عطر شکوفه داری نه ارتش کوفه...😂😂😂😂

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

وای این اشتباه من تو فامیل معروف شده😂یه اهنگ ازشراره بود میگفت باساز و با ناقاره توراهش که میاره....

من بلند میخوندم باساز وبا ناقاره سوراخ رشته میاره واقعا نمیدونم چرا....😂

2740

بچه بودم آهنگ آفتاب لب بومه کامران هومن البته اون موقع تو گروه بلک کتس بودن

اونجا که میگه دستا رو هوا بالا بلرزون سینه رو یاالله

من می گفتم دستا رو هوا بالا برو سوکسی نیا حالا

نمیدونم چرا واقعا  

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
ماما جون واسه زایمان راحت باید چیکار کنیم؟ اسی ببخشید

پیاده روی و همکاری با ماما در روز زایمان....تنبلی و پرخوری و فاز افسردگی هم تعطیل

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare

اونجا که ابی میگه جان جوانی ومیگفتم جام جهانی🤣 

البته شایدم جام جوانی باشه🤔🤔🤔

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706