2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه .سورپرایز خدا واستون 

روي بي دقتيامون سرپوشي به اسم خدا ميزاريم 

عادتمونه🙃

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2731
خدابهم داده من از هدیه ی خدا خیلی خوشحالم 💙

قبول ندارم اصلا

اونم تو اين زمونه با ين  همه اگاهي و راه جلوگيري خنده داره

قديم نيست و بيسوادم نيستين خدازوشكر

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
چطوری بعضی هاوقتی مامان میشن عاشق نی نی نمیشن؟؟؟؟

به نظر من چند روز اول طبیعی هست. مادر و پدر خیلی خستن، بچه هم هنوز قیافه اصلی خودش رو نداره، ببخشید مقایسه می کنم ولی این حالت در حیوانات هم بعد تولد هست به طوری که در خیلی موارد اگه بچش رو دور نکنند با لگد میزنه، ولی بعد چند روز به هیچ کس اجازه نمی ده طرف بچش نگاه کنه.

2738
نظر شما رودوست نداشتم

نظر من نيست چيزيه كه حتي توي كلاس قبل از عقدمونم توضيح دادن برامون ولي براي شمارو نميدونم

نظرامون خیلی متفاوته 🌹

بله جالبتر اينه خودتونم قبول دارين ناخاستس اما بازم ميگين نظرا متفاوته

اينجور دفاع معنيه ناخواسته بودن نميده زياد😉

نظر من نيست چيزيه كه حتي توي كلاس قبل از عقدمونم توضيح دادن برامون ولي براي شمارو نميدونم

بعضی وقتا پیشگیری هم هست اما باز  درصدكمي اتفاق میفته،خواهرشوهرخودم باقرص حامله شد،بعضيا با اي يو دي هم باردارميشن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
روي بي دقتيامون سرپوشي به اسم خدا ميزاريم  عادتمونه🙃

اصلا این حرفو نزن. چون شما در جلوگیری موفق بودی دلیل نمیشه همه باشن. 

من شخصا با قرص اورژانسی باردار شدم. هزاران نفر اینجا با طبیعی و دستگاه و قرص باردار شدن. 

تیکر یک سالگی پسر دومم...
2706