2737
2734
٢٩سالمه و انقدر تحقيق كرذم و ميدونم كه كه جمله بارداري ناخواسته حداقل از سال٢٠٠٠به اينور واقعا خيلي ...

منم عین شما فکر میکردم. لحن و اطمینانم هم مثل شما بود. اما واقعیت اینه که مثلا قرص اورژانسی فقط نود درصد جلوی بارداری رو میگیره. قرص ld هم در حدود 97 درصد. کاندوم هم اگر به موقع استفاده نشه خطرناکه. این در حالیه که پیشاب هم اسپرم داره.

اسپرم میتونه پنج روز در رحم زنده بمونه و حتی اگر قبل از رها شدن تخمک وارد شده باشه، باهاش ترکیب بشه.

پس بهتره خیلی مطمئن نباشید. 

تیکر یک سالگی پسر دومم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابهمون عقل داده ولی به همسرمم اسپرم داده حالاهم نی نیمو دوست دارم شماحرص نخور 🌹

اميدوارم اينده خوبي در انتظارش باشه از همه نظر مخصوصا تربيتي و شخصيتي🌹

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2731
اميدوارم اينده خوبي در انتظارش باشه از همه نظر مخصوصا تربيتي و شخصيتي🌹

مرسی منم براشما آرزوی بهترینها رودارم وامیدوارم نی نی هروقت خواستی خدابهت بده مثل من سوپرایز نشی💙

منم عین شما فکر میکردم. لحن و اطمینانم هم مثل شما بود. اما واقعیت اینه که مثلا قرص اورژانسی فقط نود ...

اطلاعاتتون كاملا ابتداييه عزيزم

خصوصا راجب به پيش اب 

بنظرم بهتره با دقت بيشتري بخوني

پيش اب تنها زماني ممكنه اسپرم داشته باشه كه يكبار قبلش شخص ارضا شده باشه و براي دفعه دوم پيش اب ممكنه از اسپرم مايع مني ارضاي قبلي رو همراش بياره

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2738
اطلاعاتتون كاملا ابتداييه عزيزم خصوصا راجب به پيش اب  بنظرم بهتره با دقت بيشتري بخوني پيش اب ...

بسیار خب. من بیسوادم. 

به قول استارتر سفت و سخت جلو گیری کن که نی نی ناگهانی اطلاعاتت رو جلوی چشمات نیاره.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
مرسی ازهمه که تبریک گفتید یانظر دادید😘😘

عزیزم تبریک میگم این جوجه خیلی شیرین میشه براتون😍😚 به سلامتی بغلش کنی

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
منم یه نی نی ناخواسته بودم😅

منم 

و همسرم هم ناخواسته بوده 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت