2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینطورکه تومدرسه دخترم آموزش دادن درمانش اینه که موهاروکوتاه کنی شونه روبه سرکه سفیدآغشته کنی وبه موهات بکشی .به بهداشت محلتون مراجعه کنیدیه پودری هست براازبین بردن شپش که فقط خانه بهداشت اونادارن که سریع برطرف میشه .میتونی موهاتم کوتاه نکنی.حتمابروبهداشت

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2731

سس مایونز بزن چند ساعت بمونه رو مو بعد برو حمام بشور،سشوار داغ بزن اینجوری زنده هاش میمیرن ولی تخمش هست که اونا باید با دست دربیاری،شامپو مخصوص هم داره باید بزنی حداقل یه ربع بمونه روسرت بعد بشوری،ولی حتما باید تخماشون در بیاری چون اگه بمونه از تخم در میان زیاد میشن

1قاشق اسپند پودر شده و 1 لیوان اب برای موهای کوتاه .

2 قاشق اسپند پودر شده و 2 لیوان اب برای موهای بلند.

بمدت 1 ربع بذارید رو گاز تا دم بکشه.

کل موهارو آغشته کنید و با کلاه یا کیسه پلاستیکی بپوشونید روشو و بعد از 45 دقیقه فقط با اب بشورید.

و چند روز انجام بدین.از بین میره.

2740

بنظرم بهترین کار اینه که بری دکتر متخصص پوست و مو.من دخترم از مهدشون گرفته بود.اولش خودم شامپو هگور خریدم و زدم و همه ی اون کارایی که همه میگن رو کردم خوب شد وای انگار تموم نمیشد یا دوباره از مهد مبتلا میشد...بعد رفتم متخصص و بهم یه اسپری معرفی کرد که واسه پیشگیریه و از ابتلای دوباره جلوگیری میکنه.این بار که شامپو رو طبق دستورش زدم و بعد هم صبحا که میخواست بره مهد براش اسپری میزدم دیگه نگرفت و الان یه ساله که خوب خوب شده.اینم بگم که موهای دخترمو هیچکقت کوتاه نکردم و خیلی بلنده.حتی یه سانتشم کوتاه نکردم چون خیلی دوسشون داشتم