2752
2734
عنوان

تو رو خدا کمکم کنین پوستم روشن شع دارم روانی میشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4500 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صابوووووووون  زرددددددددچوبه

اینم عالیه حتی اگه شده زرد چوبه رو تو شیر بریز بخور درسته خوشمزه نیست اما عالیه

عمم کانادا زندگی میکنه میگه اینجا چطور شیر کاکایو دارین تو پاکت ما اونجا شیر زردچوبه داری انقدر تبلیغ میکنن

به حکمتش دل💓 بسپار
2731

عزيزم شما نمی تونيد یک شبه مشکل پوستی رو حل کنی. استفاده زیاد از اسکراب و شوینده خوب نیست. باید از این سن رد شی. بعد ببنيد مشکل هورموني نداشته باشی و پریود هات منظم باشه. یعنی مشکل کیست هم نداشته باشی. يه چکاب بده. در ضمن زیاد غذاهای بیرون رو نخور.در بعضی افراد استفاده از گرمی جات شیرینی و آجیل باعث بدتر شدن جوش ميشه. جوش علت درونی هم داره. اگه از لحاظ مالی مشکل نداری دکتر پوست برو. 

منم مث تو بودن همه سفیدی خوشگلی پوستمو میگفتن بعد بلوغ افتضاح شد  هیچوقتم دیگه شفاف و صاف نشد جای جوش ولکاش مونده دکتر رفتم بعد قطع دارو برگشت منکه دیگه عادت کردم از ۱۵ سالگی تا الان ک ۲۰سالمه

اگه همه راه ها رو رفتی درمان نشد، ازمایش هورمونی بده

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
منم مث تو بودن همه سفیدی خوشگلی پوستمو میگفتن بعد بلوغ افتضاح شد  هیچوقتم دیگه شفاف و صاف نشد ج ...

علتش به خیلی مسایل بستگی داره چکاب کامل بديد با سونی گرافی کبد. باید مشکل هورموني هم نداشته باشی و کیست هم همین طور. تغذیه خیلی در سلامت پوست موثر هست مخصوصا در ایجاد لک و جوش 

علتش به خیلی مسایل بستگی داره چکاب کامل بديد با سونی گرافی کبد. باید مشکل هورموني هم نداشته باشی و ک ...

من آزمایش دادم بخاطر اختلالات هورمونی بود که اونم درس بشو نیس

من آزمایش دادم بخاطر اختلالات هورمونی بود که اونم درس بشو نیس

خب مشکل هورموني رو برطرف کنید با دارو. من هورمون مردانه ام زیاد بود با دارو طی چند سال هورمون ها متعادل شدن 

این اسکراب و ماسکا فقط جنبه تبلیغی دارن من به عنوان ادمی که بخاطر جوش همه مسخرم میکردن بهت بگم فقط روزی 3دفعه صورتتو با صابون معمولی faکه تو همه سوپرمارکتا هست و قیمتش3تومنه بشور و تونر الارو بزن... کرمپودر و پنکیک هم نزن حتی  خوب میشی زود من تا 19سالگی درگیر بودم و هرماه کلی پول برندای خارجی میدادم