2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درد سیاتیک با لگن درد فرق داره. لگن درد با راه رفتن شدید میشه. من به خاطر آسیبی که لگنم دیده بود آرتروز گرفتم تو سن 35 سالگی و پیش دکتر کاوه قرنی زاده میرم برای درمان. الان خیلی بهترم. کاش اون موقعی که آسیب دیده بود هم پیش ایشون می رفتم

درد سیاتیک با لگن درد فرق داره. لگن درد با راه رفتن شدید میشه. من به خاطر آسیبی که لگنم دیده بود آرت ...

منم از بارداری استخوان جلویی لگنم درد گرفته سرپا نمیتونم واستم گریم گرفته بعد 1ونیم سال میخوام برم ارتوپد همش میرفتم زنان

درد سیاتیک با لگن درد فرق داره. لگن درد با راه رفتن شدید میشه. من به خاطر آسیبی که لگنم دیده بود آرت ...

منم از بارداری استخوان جلویی لگنم درد گرفته سرپا نمیتونم واستم گریم گرفته بعد 1ونیم سال میخوام برم ارتوپد همش میرفتم زنان. 

2738
منم از بارداری استخوان جلویی لگنم درد گرفته سرپا نمیتونم واستم گریم گرفته بعد 1ونیم سال میخوام برم ا ...

ببخشید شما لگن درد داشتین خوب شده؟چیکار کردین؟

یارب نظر تو برنگردد
منم از بارداری استخوان جلویی لگنم درد گرفته سرپا نمیتونم واستم گریم گرفته بعد 1ونیم سال میخوام برم ا ...

منم این مشکل رو داشتم باید بری متخصص زنان زایمانی که فلوشیپ کف لگن داشته باشه . دکتر مریم کرمعلی داره ببین تو ایران کلا چنتا دکتر هستن که این تخصص رو دارن . 

سلام . شما دقیقا کجای لگنت درد داشت؟ کیست اندومتریوز داشتین؟ تو سونو شکمی مشخص شد؟

من کف لگن ناحیه پرینه و استخوان جلو لگن (زیر شکم) من چسبندگی دارم

سونو مخصوص اندومتریوز که هم واژینال همدشکمی اما دکتز قید کرده بود بررسی اندومتریوز 

علائم ونشانه هاارتروز لگن 

یکی از علائم ارتروز لگن ،درد اطراف این مفصل است. معمولا این درد به ارامی پیشرفت میکند وبه مرور زمان شدیدتر میشود. اگرچه ممکن است درد ان ناگهانی هم شروع شود .دردوسختی مفصل درهنگام صبح بعدازنشستن و خوابیدن شدیدتر میشود .به مرور زمان علائم بیماری وخیم تر میشود مانند درد هایی که درهنگام استراحت و درشب به سراغ بیمار می اید 

نشانه های دیگر بیماری ارتروز لگن شامل موارد زیر است:

1درددرناحیه کشاله ران  وران که درقسمت زانومنتشر میشود

2دردهایی که با انجام فعالیت ها شدیدترمیشود

3سخت شدن مفصل لگن که خم شدن و راه رفتن را با مشکل مواجه میکند 

4قفل شدن و چسبندگی مفصل وتولید صدا هنگام حرکت مفصل که با از دست رفتن غضروف ها و بافت ها باعث اهسته شدن حرکت لگن میشود

5کاهش حرکت لگن که برروی راه رفتن فرد تاثییر میگذارد 

https://droskuie.com