2737
2734

من پول سپرده کردم توو بانک هر ماه  واسم سود میاد به سودشم دست نمیزدم که یه مبلغی بشه که باهاش بشه خونه خرید بدم اجاره سرمایه شه برام الان خیلی قیمت خونه ها رفته بالا پردیس هم رفتم دیدم مسکن مهر و بدون سند ۳۰۰ م شده . حالا الان خونه اصلا نمیشه خرید گفتم هر ماه سودشو جمع کنم برم هر چند ماه برا خودم طلا بخرم هم استفاده کنم هم سرمایه . یا میتونم کلا باز به سودش دست نزنم بذارم همینجوری جمع شه. نمیدونم واقعا چیکار کنم؟؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

الان اشتباه ترین کار گذاشتن پول تو بانکه 

چون سود پولت روی اصل پولت هم بزاری اون ارزش اول دیگه نداره

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گفتم الان یه مقداریشو بردارم برا خودم گوشی آیفون ایکس اس مکس بخرم و مقداریشم طلا . حالا حالاها نمیتونم خونه بخرم  الان اوج گرونیه خونس

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
الان که سودها هم نابود شده  بانکهاا نهیت سالانه 10% سود بدن

الان توو بانک گذاشتم داره ۲۳ میده

من بودم هرچند ماهي كه سودش جمع ميشد طلا ميخريدم طلا دست دو

بهتره اینکار به نظر خودمم . فقط الان بخرم طلا یا وایسم؟؟؟؟

2738

الان طلا موقع خریدش هست؟؟؟؟ یا صبر کنم؟؟؟؟

گفتم الان یه مقداریشو بردارم برا خودم گوشی آیفون ایکس اس مکس بخرم و مقداریشم طلا . حالا حالاها نمیتو ...

اصلا ایفون نخر پول حروم کردنه. همون سامسونگ هم کار آدم راه میاندازه 

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
از یک بهمن اجرایی شد گلم

آره من قبلش گذاشته بودم عزیزم. الان برم طلا بخرم یا صبر کنم؟؟

اصلا ایفون نخر پول حروم کردنه. همون سامسونگ هم کار آدم راه میاندازه 

از اول کلا آیفون داشتم همیشه الانم خیلی خوشم اومده از ایکس مکس واقعا خوشگله. 😐 فقط همین