2733
2734
خواهرش دکتر منه.شیرین پزشکی.من ازش راضی هستم خیلی جدیه.
کاترین هم موقعی که زایمان کردم فردای زایمان بجای شیرین اومد بالای سرم.ازش خوشم اومد خوش اخلاق بود.البته خیلیم خوش تیپ بود
لطف کن اون انگشتتو از روی اعتقادات و طرز فکر من بردار.مرسی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ایشون در حال حاضر دکتر منم هستن. برخورد خیلی خوبی دارن و خیلی هم دلسوز هستن. داروهای تجویزیشون اکثرا خارجیه. وقت و بی وقتم که بهشون زنگ بزنید، با لحن خوب پاسخگوی بیمارهاشون هستن. بیمارستانهایی هم که در حال حاضر هستن بیمارستان نیکان، الغدیر و مردم هست. کسانیکه نازایی دارن هم به خواهرشون معرفی میکنن. در کل دکتر مهربون و دلسوزی هستن. فعلا زایمان نکردم که با اطمینان در موردشون صحبت کنم. فعلا اخلاقشون رو تونستم بسنجم 😄 

2740

سلام من حدود دوسال به خاطر فيبروم  درد كشيدم به حدي كه مثانه م واقعا اذيتم مي كرد رحمم به حدي درد مي كرد كه نمي تونستم تو شركت كار كنم ولي خانم دكتر من و جراحي لاپراسكوپي كردند و واقعا حالم خوب شد هميشه ايشون دعا مي كنم ايشون از نظر اخلاقي و كاري واقعا نمونه هستند

خانم دکتر پزشکی شما یکی از بهترین ک مجرب ترین پزشکان در حوزه فعالیت خودتان هستید من به عنوان بیمار قبلی شما از شما بخاطر درمان بیماریم و توجهتان برای دوران بعد از عمل با اینکه 2 سال گذشته متشکرم . دعای خیرم تا همیشه بدرقه زندگیتان است . سپاس. هزاران سپاس

هزینه ویزیتش چقدره؟

فکر کنم ۳۰ تومن بود عزیزم ولی در نهایت برای زایمانم رفتم پیش دکتر دیگه ای. چون متاسفانه دکتر پزشکی دستمزد جداگانه ای میخواستن و یه جورایی کاسب مآبانه با قضیه برخورد کردن منم خوشم نیومد اما راضی هستم که در طول بارداریم پیش ایشون میرفتم چون داروهایی که میدادن بسیار خوب بود و اطلاعات دارویی بالایی دارن 

فکر کنم ۳۰ تومن بود عزیزم ولی در نهایت برای زایمانم رفتم پیش دکتر دیگه ای. چون متاسفانه دکتر پزشکی د ...

پس نرم پیشش چون نزدیک خونمونه گفتم برم پیشش زایمانمم اون انجام بده

2706