2733
2739
امروز موعدمه دیشب سه دفعه دیدم اما کم رنگ 

انشاالله ب حق این ایام عزیز بارداری 😊

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
بي بي بزن دقيقا بعد١٢روز از لقاح لارداري معلوم ميشه حالا تو از آخرين نزديكيت بشمار ببين ١٢روز شده&nb ...

اخه ماه پیش لک دیدم بعد سه روز بیبی زدم مثبت شد ازمایش دادم مشکوک بود سه دفعه دادم مشکوک بود گقتن شاید خارج رحمه بعد ۷ روز پری شدم رفتم سونو گفت هرچی بوده دفع شده،دیشبم دیدم نمیدونم میخوام بشم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراا حتما هستی الکی که نمیندازه😍

نمیدونم. آخه میگن ب بی بی چک اعتباری نیست. دیروز مارک مدیکور زدم بعد نیم ساعت مثبت شد. 

امروز صبحم مارک روژان زدم بعد ی ربع هاله انداخت. 

وایستادم موعدم برسه اگه نشدم برم آز. 

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
2728
کم رنگ بود شماهم دیدی؟

آره، خون نبود صورتى بود تقريبا و خيلى كم، ٥ روز مونده به موعدم، ولى نميخوام الكى اميدوار بشم، صبر ميكنم ببينم چى پيش مياد و خدا چى ميخواد برام

خبرى خوش بدهد .... كاش كسى ...... گهگاهى
2740