2733
2734
عنوان

اول صبحی دلم گرفت!

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 49 پست
من جوونیم نمیتونم بکنم هیچکسو ندارم ک باهاش در ارتباط باشم یه دوست صمیمی داشتم اونقدر بهش اعتماد د ...

ن خواهر من از چی میترسی اعتماد ب نفست رو ببر بالا و قشنگ حرف بزن قرار نیست بکشنت ک دیگه ب دوستت هم زنگ نزن ارتباطت رو باهاش کم کن منم ی دوست داشتم ک از ابتدایی تا حالا باهم دوست بودیم ولی چون از اخلاقش خوشم نمیومد گذاشتمش کنار خیلی عصبیم میکرد 

موقعیت خیلی خوبی داری موفق باشی عزیزم برنامه ریزی کنو حتما انجامش بده

آره خداروشکر حداقل دغدغه کار ندارم چون دوست پسرم همکلاسیمه رشتمون یکیه و کار باباشم با ما یکیه شرکت داره

دیگه میخوام برنامه ریزی کنم به کارای عقب افتادم برسم نصفشم انجام بدم بهتر از هیچ کار نکردنه😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن خواهر من از چی میترسی اعتماد ب نفست رو ببر بالا و قشنگ حرف بزن قرار نیست بکشنت ک دیگه ب دوستت هم ز ...

ی موضوع هس راجع ب دوستم

ب این تاپیکم ربطی نداره ولی چون الان با شما بحثش پیش اومد یه راهنمایی ازتون بگیرم

چند ماه پیش برام یه تولد دونفری گرفت

چند روز دیگه تولدشه میخوام برای جبران براش کادو ببرم(درسته دیگه نمیخوام باهم صمیمی باشیم ولی زشته ک جبران نکنم) اما اگه بعد از این مدت یهو زنگ بزنم بهشو بگم میخوام بیام خونتون میترسم چرتو پرت بگه اعصابمو خورد کنه

بنظرتون چیکار کنم؟

2731
ی موضوع هس راجع ب دوستم ب این تاپیکم ربطی نداره ولی چون الان با شما بحثش پیش اومد یه راهنمایی ازتون ...

اگه میخوایی جبران کنی میتونی بهش زنگ بزنی اگه چرت گفت دیگه جبرانم نمیخواد همونجا ارتباطت رو باهاش قطع کن اگه خوب بود تولدرو جبران کن و دیگه کار ب کارش نداشته باش