2733
2734
عنوان

اول صبحی دلم گرفت!

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 49 پست
مرسی عزیزم بابت اینهمه مهربونی چند دفه تا حالا سعی کردم برای تغییر اما یهو وسطش بیخیالش شدم امیدوا ...

همون بیخیال شدنا هم لازم بوده،واسه اینکه یه چنین روزی اینجوری غصه بخوری و به خودت بیای.دفه بعدی دیرتر بیخیال میشی،بار بعدش قویتر میشی.همه که از تو شکم مادر موفق و موید به دنیا نمیان.حتی کسایی که خانواده های همه چیز تموم هم داشته باشن بازم اگه خودشون اینجوری سختی نکشن،غصه و حسرت نخورن محاله چیزی به دست بیارن.میشن یه موجود بی خاصیت وسط وفور امکانات.و حتما حسرت اونی رو میخورن که بدون امکانات به جایی رسیده.تا وقتی احساس نیاز و احتیاج نباشه رشدی اتفاق نمی افته.خودتو بخاطر احساساتت سرزنش نکن،اونا هستن که دارن بهت اخطار میدن که تو از شرایط الانت راضی نیستی و باید کاری بکنی.موفق باشی.

خب کلاس زبان برو...از استادات راهنمایی بخواه برای پیدا کردن کار....کلاس خیاطی یا آرایشگری اگه علاقه ...

آره یکی از دلایلی ک مانعم میشه تنبلیه

اما نمیخوام ک همش پول خرج کنمو یاد بگیرم دوس دارم همونقدر ک خرج کردم برای یادگیری همونقدر هم از اون هنر پول دربیارم ولی متاسفانه هرچی یاد گرفتم تهش تو خونه نشستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل توام 😁😁😁 هیچ غلطی نمیتونم بکنم یعنی اگه اون بخواد بیاد جلو من نمیذارم ولی کم کم شروع ک ...

دقیقا منم نمیتونم هم درس بخونم هم کار غیر درسی انجام بدم

واسه گواهی نامه گرفتن چون زمان دانشگاه رفتنم بود بیچاره شدم تا تموم شد

2731
دقیقا منم نمیتونم هم درس بخونم هم کار غیر درسی انجام بدم واسه گواهی نامه گرفتن چون زمان دانشگاه رفت ...

خوبه باز گواهی نامتو گرفتی من که اصلا وقت نکردم چون همش دانشگاه بودم بین دو ترمم که باز باید برم دانشگاه 2 روز و وقتشم کمه نمیتونم برم کلاس رانندگی فقط میتونم به کارای خودم برسم 😩😩😩

چقدر شباهت! تو منی یا من توام؟ چند سالته؟

21 سالمه

انقدر به خودم نرسیدم واقعا حس میکنم زشت شدم

اما تصمیم گرفتم ترم جدید تو دانشگاه درس بخونم چون وقت خالی زیاد دارم بعد که میام خونه به کارام برسم

میان ترمام که میفته بعد عید باز یکم وضع بهتره

خب آدم سال ب سال پیشرفت میکنه من همونیم ک ده سال پیش بودم

خب پیشرفت کن عزیزم چرا همه پیشرفت رو تو ازدواج میبینی من ازدواج کردم ولی دانشگاه نرفتم هیییچ جوونی نکردم و سمت هیچ هنری نرفتم ب نظرم از هم سنای خودم خیلی خیلی عقب ترم منم ۲۲سالمه

2740
خوبه باز گواهی نامتو گرفتی من که اصلا وقت نکردم چون همش دانشگاه بودم بین دو ترمم که باز باید برم دان ...

ای بابا چرا اینقدر زیاد؟

رشتت چیه مگه؟

تابستون ک وقتت آزاده برو

21 سالمه انقدر به خودم نرسیدم واقعا حس میکنم زشت شدم اما تصمیم گرفتم ترم جدید تو دانشگاه درس بخونم ...

والا منم اینقدر میبینم هم سنو سالام ب خودشون میرسن اما من انگار ن انگار

تصمیم خوبی گرفتی سعی کن ک حتما انجامش بدی

ای بابا چرا اینقدر زیاد؟ رشتت چیه مگه؟ تابستون ک وقتت آزاده برو

نقشه برداری دانشگاه تهران میخونم واسه همین پدرم دراومده خیلی وقت گیره درسامون و سخته به زور میشه پاس کرد و نمره گرفت بجز اینم کلاسام جوری بود که خب هر روز دانشگاه بودم صبح تا بعدازظهر ترم جدیدمم همینه هر روز کلاسم 11 شروع میشه 6 تموم میشه😕😕😕

میرسم خونه هم واقعا فقط آویزون تختم میشم 

آره احتمالا تابستون دیگه برم ثبت نام کنم 

تو این هیری ویری موهامم دردسر شده برام 😏😏

خب پیشرفت کن عزیزم چرا همه پیشرفت رو تو ازدواج میبینی من ازدواج کردم ولی دانشگاه نرفتم هیییچ جوونی ن ...

من جوونیم نمیتونم بکنم

هیچکسو ندارم ک باهاش در ارتباط باشم

یه دوست صمیمی داشتم اونقدر بهش اعتماد داشتمو بهش محبت کردم تهش همش ناراضیو طلبکار بود،ارتباطمو دارم باهاش کم میکنم، هروز باهم حرف میزدیم اما الان چهار روزه ک هیچ تماسی نگرفتیم خیلی دلم براش تنگ شده

اصلا آدم اجتماعی نیستم، میترسم برم جایی برای استخدام چون بلد نیستم قشنگ حرف بزنم آبروم بره

درعوض اونی ک منو میخواد خیلی اجتماعیه و خوش صحبت، ازم میخواد ک پیشرفت کنم ولی من سر درگمم

والا منم اینقدر میبینم هم سنو سالام ب خودشون میرسن اما من انگار ن انگار تصمیم خوبی گرفتی سعی کن ک ح ...

من دوست دارم اون قدر مدیریت داشته باشم که تو زندگیم همه چی جای خودشو داشته باشه 

ولی لامصب نمیشه😂😂😂😂😂

نقشه برداری دانشگاه تهران میخونم واسه همین پدرم دراومده خیلی وقت گیره درسامون و سخته به زور میشه پاس ...

موقعیت خیلی خوبی داری

موفق باشی عزیزم

برنامه ریزی کنو حتما انجامش بده

من دوست دارم اون قدر مدیریت داشته باشم که تو زندگیم همه چی جای خودشو داشته باشه  ولی لامصب نمی ...

نمیشه نداریم

میشه ولی خودت از ته دل نمیخوایو تلاش نمیکنی

( اینارو دکتر هلاکویی میگفت)🙄

2706