2737
2739
عنوان

آخیش ضایعش کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 35 پست

چرااینجوری میکنید خب خداوکیلی چقدر اون سرد رفتار کنه من به روی خودم نیارم بزار بفهمه چقدربده اینکارش. دیروز صب بدون خدافظی رفت بی محلی کرد امروز بی محلی دید

تموم دنیا یک طرف تو یک طرف عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مردا  هیچ وقت اسم پدر مادرشون نیار حتی وقتی دارن فحش ننه باباشون میدن تو سکوت کن

آخه بخدا اصلا چیزبدی از پدرمادرش نگفته بودم. از در که اومد تو قیافه بود.تاپیک قبلم بهترتوضیح دادم

😐لابد گرفتاریا و مشکلات خستش کردن یه چیزی گفته دیگه..بجای قهرکردن باید درددلشو میپرسیدی..منم بعضی وقتا که شوهرم یه کاری میکنه باهاش قهر میکنم بعدآشتی شوهرم میگه من ازت توقع دارم وقتی عصبانی یا ناراحتم دلیلشو بپرسی و باهام درددل کنی..مردا احتیاج به یه همدل یا کسی که بتونن باهاش حرف بزنن دارن سعی کن اون شخص داسه شوهرت خودت باشی عزیزم

منتظرتیم بهونه قشنگ زندگی منو بابایی ...خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
2738
چرااینجوری میکنید خب خداوکیلی چقدر اون سرد رفتار کنه من به روی خودم نیارم بزار بفهمه چقدربده اینکارش ...

حالا اومد دیگ محل بده.. ولی خیلی بده ها ک آدم از جای دیگ ناراحت باشه سر کس دیگ خالی کنه🙄 بگو اندفعه از هر کی ناراحتی ب خودش بگو من ک سر دل صاف کن بقیه نیستم همسرم😁

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
😐لابد گرفتاریا و مشکلات خستش کردن یه چیزی گفته دیگه..بجای قهرکردن باید درددلشو میپرسیدی..منم بعضی و ...

کاش همه مث شما نظراتشونو مینوشتن بخدا ۵۰درصدنینی سایتیا فقط میان واسه نیش زدن

حالا اومد دیگ محل بده.. ولی خیلی بده ها ک آدم از جای دیگ ناراحت باشه سر کس دیگ خالی کنه🙄 بگو اندفعه ...

منم ازهمین دلخورشدم.آخه فک کنم دیروزصب بامامانش حرفش شده بود بعد اومد سرمن خالی کرد

2706