2737
2734
عنوان

رفتارهای عجیب مادرشوهرم با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 73 پست
هرخونواده ای فرق داره اینقدر بدبین نباشین اه منم اگه پسردار بشم همین رفتارا روباهاش میکنم من شوهرم ...

شوهرت بغلش میکنه برادر منم مامانمو بغل میکنه حتی ریشش سفید شده خودشو لوس میکنه اما مامان من فقط پیشونیشو بوس میکنه و میگه خب خب برو پیش زنت مرد گنده 😂 نه که به زنش زل بزنه که ها ببین پسر منه 😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محبت رو شما چسبیدن و بغل کردن معنی میکنید؟؟؟؟ نمیدونم ما این مدلی نیستیم شوهرم فقط منو بغل میکنه و.. ...

خب هرکاری که شما میکنی که درست نیست عزیزم

هر خونواده ای فرق داره رفتاراشون واینم نشونه نادرست بودن نیست فقط نشونه متفاوت بودنه نبایدقضاوت کرد

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
نباید مقایسه کنی خب، مطمئن باش از دید عروسای شما هم مادرتون یه ایرادایی داره هرچند شاید به زبون نیار ...

اتفاقا افکارم کاملا بازه مشکلی ندارم ن شوهرمم اینجوریه ن مامانش😂😂😂شما افکار دیگرانو حدس نزن لدفن😁

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2731
وااا...خب‌پسرشه‌...دنیابرعکسه‌.‌اون‌یه‌عمر‌باهاش‌بوده‌هاا‌..حالا‌‌اون‌عجیبه

بعضي ها معني ازدواج رو با چيزاي ديگه غلط برداشت كردن!

فكر ميكنن شوهر خريدن!

معمولا ( نه همه بعضي)هم دختر هاي كم سن كلا دواج ميكنن اينطوري هستن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
نه عزیزم ما هم برادر داریم پسر داریم مامانمون عروس اورده اما همیشه سعی کرده زن و شوهرو به هم نزدیک ک ...

میدونم گلم گفتم شایدمن نتونم درست درکت کنم چون م برعکس مادرشوهرمن سرده ومحبت نداره اماشمااگه مطمعنی قصدش آزاردادنه بهترین راه کم محلی به این رفتارهاست وقتی ببینه ازاین طریق نمیتونه اذیت کنه دست برمیداره 

خب هرکاری که شما میکنی که درست نیست عزیزم هر خونواده ای فرق داره رفتاراشون واینم نشونه نادرست بودن ...

فک کنم منم نظرمو برای شخص استاتر گفتم 🤔🤔شما چرا ناراحت شدی با شما کاری نداشتم اصلا ن لایکت کردم ن ریپلای😂😂😂

تو منو درک میکنی تازه مادرشوهر من مذهبی و جانمازی هم هست 

دقیقا مادر شوهر من جلسه قرآن داره و مربی سی چهل نفر دیگه اس . 

میدونی دلم از این میسوزه که عقد بودیم هیچ خبری از این محبت نبود . اصلا مردای ما کمبود محبت دارن . الانم اصلا به روی خودت نیار ولی محبتت را به شوهرت زیاد کن . منکه هر دو را واگذار کردم به خدا . .

من مقصر خودمم از اول به خاطر حجب و حیا تو جمع به شوهرم محبت نکردم اون سواستفاده کرد تا جاییکه الان داره به دختراشم یاد میده . اون هفته به دخترش جلو من میگه نگو داداش بگو داداشم با یه لفظ و عشوه ایا . حالا اگه از اول اینطوری بودن دلم نمی سوخت ولی همش در حال جنگ و دعوا و قهرن ولی یه دفعه اینطوری میشن.

ولی هرچی بشینیم بگیم واگذار کردم به خدا فایده نداره چون خدا میگه بهتون عقل دادم . سعی کن خیلی به شوهرت احترام بزاری و محبت کنی اگرم بچه داری به اونم یاد بده 

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
2740
محبت رو شما چسبیدن و بغل کردن معنی میکنید؟؟؟؟ نمیدونم ما این مدلی نیستیم شوهرم فقط منو بغل میکنه و.. ...

اينكه خانواده هاي قديمي اكثرا به پسرشون از يك سني نزديك نميشدن علت رفتار صحيحشون نيست

دليل تربيت سنتي دهه چهل هست، كه يسري مادرا وامدار تربيتها اون دهه هستن!و با خودشون أونها رو كشيدن و اوردن....

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
فک کنم منم نظرمو برای شخص استاتر گفتم 🤔🤔شما چرا ناراحت شدی با شما کاری نداشتم اصلا ن لایکت کردم ن ...

خدا انشاالله شفات بده عزیزم

یه نگاه بندازی میفهمی ریپلای کردی منو😐😐😂😂😂😂

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
میدونم گلم گفتم شایدمن نتونم درست درکت کنم چون م برعکس مادرشوهرمن سرده ومحبت نداره اماشمااگه مطمعنی ...

من کم محلی کردم بدتر شدن . باید به رفتار مادر شوهرم بی محلی میکردم و محبت کردنم را زیاد ولی محبت نکردم شوهرمم خنگ و دنبال محبت ....

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

[QUOTE=80286221]فک کنم منم نظرمو برای شخص استاتر گفتم 🤔🤔شما چرا ناراحت شدی با شما کاری نداشتم اصلا ن لایکت کردم ن ...[/QUO

نمدونم چرا درك نمي كنيد فضاي عمومي نظر ميذاريد! نه خصوصي استارتر

همه هم نظرتونو ميخونن و ريپلاي ممكن هست بشيد

متاسفم که هنوز آدم هایی هستند که فرق بین همسر و دیگر محرم ها رو نمیدونن

بابا یه سری رفتارا و کارا فقط مخصوص زن و شوهره

مادر تاج سره ولی یه سری کارا در شانش نیست انجام بده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دقیقا حرف منم همینه شوهرش خوبه باهاش اخلاقشم خوبه میدونی برا دخترش و خودش همه چی برعکسه حتی نمیذاره ...

ببخشید عزیزم بچه ها منو مورد لطف قرار دادن داشتم جواب میدادم.. کلا نمیشه نظر مخالفو تحمل کرد انگار.. کاش یکم بازتر فکر می کردیم😀😃😂

خب اینکه با رابطه عروس و پدرشوهر مشکل داره و دخترشم میچسبونه ب شوهرش دیگ واضحه ک فهمیده شما حساسی میخواد ناراحتت کنه محل نذار ولی تنها شدی ب شوهرت بگو من دوست دارم ک روابطت با خونوادت گرم و صمیمی هست ولی بالاخره ی چیزایی هم حد و حدودی داره ک باید رعایت بشه.. زن و شوهر در نهایت با هم میمونند پس باید همسرت رو از محبت سیراب کنی.. محبت اصلی هم ب مادرشوهرت وظیفه ی پدرشوهرتون هست ن پسرانش..اینم نظر منه ب تفاوت های دیگران هم احترام میگذارم😊😀

2706