2737
2734
عنوان

رفتارهای عجیب مادرشوهرم با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 73 پست
من جای شمانیستم شایدنتونم کامل درکتون کنم اما پیش خودم میگم مادرشه چراانقدربدبینیم منم پسردارم جونمه ...

نه عزیزم ما هم برادر داریم پسر داریم مامانمون عروس اورده اما همیشه سعی کرده زن و شوهرو به هم نزدیک کنه نه که بمره وسطشون احترام و محبت یه چیز دیگه س اما فکر نکنم کسی جز زن  وبچه آدم اجازه داشته باشه که رو پاش بخوابه لاقل من که به خودم اجازه نمیدم روی پای برادرم سرمو بذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااا...خب‌پسرشه‌...دنیابرعکسه‌.‌اون‌یه‌عمر‌باهاش‌بوده‌هاا‌..حالا‌‌اون‌عجیبه

نه باور کن با منظوره چزوندن منه چون بعدش دقیقا تو چشمای من نگاه میکنه شوهر سست عنصر منم باید ده بار براش چشم و ابرو برم یا مثلا با صدای بلند صداش کنم که دل بکنه بیاد به امورات من برسه

2728
نه باور کن با منظوره چزوندن منه چون بعدش دقیقا تو چشمای من نگاه میکنه شوهر سست عنصر منم باید ده بار ...

خخخ...مس‌اتفاقا‌بی‌خیالی‌سیر‌کنی‌خودش‌کم‌کم‌یادش‌میره‌..ببینه‌مهم‌نیست‌برات

نه عزیزم ما هم برادر داریم پسر داریم مامانمون عروس اورده اما همیشه سعی کرده زن و شوهرو به هم نزدیک ک ...

عزیزم پدرشوهرت چجوریه اخلاقش؟ منظورم روابطش با مادرشوهرت چطوره؟ والا ما هم برادر و پسر داریم مامانمم عروس داره ندیدم دست بکشه پشتش یا رو پاش بخوابه.. بنظرم‌ اینکارا واسه زن و شوهره.. مهر مادری مدلش متفاوته.. راستش چندشم شد😖

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
نه عزیزم ما هم برادر داریم پسر داریم مامانمون عروس اورده اما همیشه سعی کرده زن و شوهرو به هم نزدیک ک ...

هرخونواده ای فرق داره اینقدر بدبین نباشین اه

منم اگه پسردار بشم همین رفتارا روباهاش میکنم

من شوهرم همش مامانشو بغل میکنه بو میکنه اصلا جدایی ناپذیرن

خوب بود محل پسرش نمیذاشت عقده ای وبی محبت میشد؟

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2740

خدایی به اینکه چرا مادرش همقدمش میشه و سرشو رو پا پسرش میزاره و از سر کار میاد میبینه بچس خسته شده پشتشو دست میکشه دیگه گیر ندین.خیر سرش مادره ها.نمیشه چون بچش ازدواج کرده ازش دور بشه که. 

آنان که سر مستی ما طعنه زنانندبگذار بمانن به خماری که ز ما هیچ ندانند
عزیزم پدرشوهرت چجوریه اخلاقش؟ منظورم روابطش با مادرشوهرت چطوره؟ والا ما هم برادر و پسر داریم مامانمم ...

دقیقا حرف منم همینه شوهرش خوبه باهاش اخلاقشم خوبه میدونی برا دخترش و خودش همه چی برعکسه حتی نمیذاره پدرشوهرم به عروسش دست بده یا دختر خودشو همیشه با شوهرش تنها میذاره 

نباید مقایسه کنی خب، مطمئن باش از دید عروسای شما هم مادرتون یه ایرادایی داره هرچند شاید به زبون نیارن

یعنی چی که جز همسر و بچه کسی اجازه نداره؟ مادری که اینهمه سال زحمت بچشو کشیده اجازه نداره سرشو بذاره رو پای بچش؟ از شما چیزی کم میشه مگه؟!!

عزیزم افکارتو باز کن، هرچی بیشتر حساس باشی بیشتر اذیت میشی و از هرچی بیشتر بدت بیاد همونم سرت میاد، اعصاب خودتو خرد نکن با این افکار

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️

كجاش عجيبه! محبت هست ديگه!

اكثر مادران ايراني پسرشون همه زندگي شون عست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
تو منو درک میکنی تازه مادرشوهر من مذهبی و جانمازی هم هست 

وااا.یه حرفتیی میزنین.همین کم مونده چون به پسرش محبت میکنه  پشتش حرف در بیارین.چرا اینجوری شده دنیا.

آنان که سر مستی ما طعنه زنانندبگذار بمانن به خماری که ز ما هیچ ندانند
هرخونواده ای فرق داره اینقدر بدبین نباشین اه منم اگه پسردار بشم همین رفتارا روباهاش میکنم من شوهرم ...

محبت رو شما چسبیدن و بغل کردن معنی میکنید؟؟؟؟ نمیدونم ما این مدلی نیستیم شوهرم فقط منو بغل میکنه و..‌ مامانشو در حد روبوسی معمولی و..اینک بهم بچسبن ندیدم تا حالا.. مامان خودمم همینه والا🤔🙄

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2706