2737
2739

الان بهش پیام بدم فک میکنین خودشو میگیره؟؟؟؟

آخه یکم پشیمونم الان.مورد خوبی بود..اون موقع به دلایلی نمیتونستم باهاش باشم

پیشنهادش مال چندماه پیشه

بنظرتون اگه بهش پیام بدم واکنشش چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوست من یه یکی از خواستگاراش جواب رد داده بود،گفته بود از فلان ویژگیت خوشم نمیاد

بعد یه مدتی گفت میخوام،حالا پسره میخواد بره خواستگاریش

البته هر دوش از طریق یه واسطه بود

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

آخودمم اول به همسرم گفتم نه مناسب هم نیستیم بعش که رفت مثل چی پشیمون شددم،زنگ زدم بهش گفتم معیارام اشتباه بوده

2738

کاش گفته بودی الان شرایطم مناسب نیست بهم فرصت بدین فکر کنم.الانم اگر شناخت داری از شخصیتش ضرر نداره نهایت میگه نه.چیزی از ارزشهات کم‌نمیشه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

با کس دیگس خودتو ضایع نکن

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

هيچ  فكري نميكنه يه سلام چطوري بفرست يا محل ميده يا بلاكت ميكنه توام از بلاتكليفي در مياي 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
ممکنه چه فکری کنه؟

میگه موقعیت بهتری پیدا نکرد برگش

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
میگه موقعیت بهتری پیدا نکرد برگش

نه دیگه،اگه مظلوم نمایی بکنه اینطور نمیشه

مثلا بگه اونوقت فشاردرس یا کار روم زیاد بود یا مثلا حالم خوب نبود

2706