2733
2734
عنوان

کمک دخترم مامانای گل بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 31 پست
دختر منم ده سالش بود بیمارستان گفت سنگ کلیه داره هفت میل من خیلی تعجب کردم بردیمش مرکز تخصصی سو نوگر ...

این سونوگرافی که بردم خیلی دقیق هست

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکمش بعضی وقتا درد میکرد منم یه قاشق مرباخوری بهش ایبوپروفین میدادم،یه روز مامانم گفت باید ببری دکتر ...

خدایامن یه سال پیش دخترم خیلی دیرجیش آب میکردمثلاازصبح تاشب بردم آزدادبعدگفت شایدسنگ باشه سالم بودخداروشکرگفتم چرامیسوزه گفت جیششونگه میداره غلیظ میشه دارودادخوب شد عزیزم

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
لطفا عذاب مقوی که در طول روز احساس گرسنگی نکنه بگین .خیلی ناراحتم 

فردا صبح زود بیدارش کن که شب زودتر بخوابه کمتر گشنش بشه

برنج و سیب زمینی و ماکارانی 

تخم بلدرچین بده بخوره

صلوات
2731
لطفا عذاب مقوی که در طول روز احساس گرسنگی نکنه بگین .خیلی ناراحتم 

عزیرم برنج بعدگوشت براش بدنیست آبمیوه 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
فردا صبح زود بیدارش کن که شب زودتر بخوابه کمتر گشنش بشه برنج و سیب زمینی و ماکارانی  تخم بلدر ...

خیلی ممنونم.از راهنماییت

عزیزم بازم یه جا دیگه ببر اون سونو گرافی که من بردم خودم 9ماه حاملگی اونجا میرفتم خیلی  راضی ب ...

یه فردا رو فرصت دارم حتما میبرم

2740

گوشت توشیشه خیلی مقوی گوشت نگفتن بدبانه

خدایامن یه سال پیش دخترم خیلی دیرجیش آب میکردمثلاازصبح تاشب بردم آزدادبعدگفت شایدسنگ باشه سالم بودخد ...

امروز دخترم وقتی میخواست  ادرار کنه گریه میکرد میگفت اوف شده.یعنی ممکنه مثله دختر شما شده باشه؟

امروز دخترم وقتی میخواست  ادرار کنه گریه میکرد میگفت اوف شده.یعنی ممکنه مثله دختر شما شده باشه؟

ولی دخترمن درددل نداشت خیلی جیشش نگه میداشت کوچکترم بود۲سال شایدنمیدونم

گوشت توشیشه خیلی مقوی گوشت نگفتن بدبانه

عه اینو یادم رفته بود گفتن ساعت 7 آب گوشت بده.به نظرت گوشت تو شیشه بدم یا آب پای مرغ؟آخ میگن خیلی مقوی هست

عه اینو یادم رفته بود گفتن ساعت 7 آب گوشت بده.به نظرت گوشت تو شیشه بدم یا آب پای مرغ؟آخ میگن خیلی مق ...

هردوتاخوبه هرکدوم دردسترس بده

2706