2410
2553
عنوان

کمک دخترم مامانای گل بیایین

263 بازدید | 31 پست

سلام.دخترم 2 سال و نیمه کم مونده 3 سالش .تازگیا فهمیدم سنگ کلیه داره بردمش دکتر قراره پس فردا صبح سنگ شکن کنن،دکتر گفته فردا از عصر هیچی نخوره.حالا سوال من از شما دوستان عزیزم اینه چه غذایی واسه ناهار بهش بدم که تا پس فردا احساس گرسنگی نکنه؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

وای چه سخت خوب بچه گشنش میشه ه غذای باشه علایم چه بوددکترتون

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنی سنگ کلیه داره؟؟؟؟؟؟

دختر من هنوز یکسالش نشده بود شبا ناراحتی میکرد بردم دکتر فرستاد سونو گفت سنگ کلیه داره. کلی دارو داد. شوهرم شبونه رفت سیزده آبان داروهارو بگیره.

یکی از دوستام ترسوندم که این چه داروهایی هست که داده و این حرفا. مامانش پرستاره

دوجا دیگه سونو رفتم اصلا سنگ نداشت!!! خدا چقدر بهم رحم کرد

حالا خوبه دکتره کلی طرفدار داره!!!

خدا نگذره ازشون. جون مردم اصلا واسشون مهم نیست

شما هم جدی بگیر جای دیکه هم برو دکتر

صلوات
2456
مطمئنی سنگ کلیه داره؟؟؟؟؟؟ دختر من هنوز یکسالش نشده بود شبا ناراحتی میکرد بردم دکتر فرستاد سونو گفت ...

سونو و آزمایش خون نشون داده 11 میلی هست اندازش.

الهی نمی دونم والا قربون دل کوچولوش اللهم اشف کل مریض

خدا نکنه عزیزم.پس فردا قراره بیهوش کنن .دعا کن واس همه کوچولوها

2714
سونو و آزمایش خون نشون داده 11 میلی هست اندازش.

ببخشیدعلایم دخترنازت چی بودمیشه بگیدبی زحمت

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
خدا نکنه عزیزم.پس فردا قراره بیهوش کنن .دعا کن واس همه کوچولوها

خداخودت کمک کن به دخترگل یازهرا

وای چه سخت خوب بچه گشنش میشه ه غذای باشه علایم چه بوددکترتون

شکمش درد میکرد بردم آزمایش خون و ادرار که توی ادرار خون دیده شد سونو کردن گفتن سنگ 11 میلی داره

مطمئنی سنگ کلیه داره؟؟؟؟؟؟ دختر من هنوز یکسالش نشده بود شبا ناراحتی میکرد بردم دکتر فرستاد سونو گفت ...

دختر منم ده سالش بود بیمارستان گفت سنگ کلیه داره هفت میل من خیلی تعجب کردم بردیمش مرکز تخصصی سونوگرافی اطفال گفت هیچیش نیست

من شیعم،حیدر آقامه  
دختر منم ده سالش بود بیمارستان گفت سنگ کلیه داره هفت میل من خیلی تعجب کردم بردیمش مرکز تخصصی سو نوگر ...

ایشاا.. فقط و فقط عزیزاشون رو ویزیت کنن که حتما دقت کنن 

جون مردم اصلا واسشون مهم نیست

صلوات
ببخشیدعلایم دخترنازت چی بودمیشه بگیدبی زحمت

شکمش بعضی وقتا درد میکرد منم یه قاشق مرباخوری بهش ایبوپروفین میدادم،یه روز مامانم گفت باید ببری دکتر بی علت شکم بچه که درد نمیکنه.بردم دکتر آزمایش خون ادرار دادیم توی ادرار خون دیده شد دکتر گفت مشکوک به سنگ کلیه هست سونو کرد دید سنگ 11 میلی توی لگن چه کلیه سمت چپ داره

2706