2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر منم اینطوریه دخترم چهارونیم ماهست شیرم زیاده اصلا پشت سر هم نمیتونه بخوره چون میپره تو گلوش همیشم ک هرلحظه شیر دادنی نمیشه دوشید البته اولا بدتر از این بود 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2728
چرا اونم داره چند باری بالا اورده دیدم

با انگشتات کنترلش کن

بچه های رفلاکسی بریده بریده شیر میخورن

بینیش کیپ نیس؟

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
یه ماه 

پس هم سن پسره منه....پسر من ۲۹ آذر دنیا اومده...پسرت خوابش تنطیم شده؟قد و وزنش چه قدره؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2740
چرا اونم داره چند باری بالا اورده دیدم

بخاطر رفلاکسشه وگرنه هر چقدم با فشار بیاد بچه وقتی حالش خوب باشه راحت میخوره نهایت یکم بپره تو گلوش اما بهرحال میخوره.منم دخترم دوماهشه همین مشکلو دارم

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
با انگشتات کنترلش کن بچه های رفلاکسی بریده بریده شیر میخورن بینیش کیپ نیس؟

پسر من بینیش کیپه دائم این مربوط به رفلاکسه؟؟؟خیلیییی دل درده و روزی سه نوبت پدی لاکت و قطره کولیک میدم بهش بالا نمیاره اما شیر از گوشه لبش میریزه خیلییی پرخوره اما هردکتری که میبرمش میگن چون وزنگیریش خوبه دارو و پیگیری لازم نداره و تا سه چهارماهگی رفع میشه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اول بده یه کم باباش بخوره

😑

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
دوساعت یبار بیدار میشه وزنش 4 هست الان قدش دنیا اومد 52

ماشاالله قدبلنده...بیدارمیشه شیر میخوره باز میخوابه یا بیداره؟؟پسرمن تقرییادچهار تا شش صب بیداره😭😭قدش دنیا اومد ۵۰ بود الان ۵۷ وزنشم دنیا اوند ۳۳۵۰ الان ۵۳۰۰