2737
2734

دوستان من داروهایی که این دوره استفاده کردم کلومفین و امپول دورنافی سینال اف و دیروز هم اچ سی جی زدم،از دیروز تخمدانام درد میکنه مخصوصا بعد از نزدیکی وقتی راه میرم حس میکنم تکون میخورن تو شکمم، ولی بعد چن ساعت خوب میشن طبیعیه یا ممکنه کیست شده باشه امروز روز 14سیکلم بود ممنون میشم از تجربه های تون در اختیارم بزارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن اولین دوره هستش که سینال اف میزنم اولین دوره هم هستش ک دکتر نازایی مراجعه کردم گفته چن دوره دارو م ...

اهان . تهرانین؟

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹
مشکلتون چیه

تنبلی تخمدان دارم همسرم سالمه خداروشکر،چن دوره لتروزل خوردم اثر نکرد این دوره کلومفین و سینال اف زدم روز نهم فولیکول 14داشتم که گفت خوبه باز یه سینال اف زدم دیروزم اچ سی جی

2738
یکم درد میگیره ولی نه در این حد که موقع نزدیکی اذیت بشی یه سونو برو یه وقت کیست نشه سفیده تخم مرغ آب ...

موقع نزدیکی نه بعدش، اتفاقا دکتر گفته اینارو نخورم😦

نه عزیزم

منم میخام ای وی اف کنم دارم هر روز امپول پرگووریس میزنم هفته دیگه برم دوباره سونو کنه

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹
منم میخام ای وی اف کنم دارم هر روز امپول پرگووریس میزنم هفته دیگه برم دوباره سونو کنه

همسرتم ضعیفه ؟انشالا زود جواب بگیری انتظار سخته.. من یه سقط داشتم دقیقا ماه بعد یه سال میشه

همسرتم ضعیفه ؟انشالا زود جواب بگیری انتظار سخته.. من یه سقط داشتم دقیقا ماه بعد یه سال میشه

نه مشکل خودمم . تخمدانام ضعیفه

2706