2733
2739

قبلا گفتم قرار بود خونه رو به نامم کنه.اما بعد له نام خودش زد با اینکه نیمی از واما وقسطا رو باشهریه لچه هارو من میدم. آخرشم میگه تو که پولی ندادی .اصلا قدر شناس نیست جلو همه هم میگه خانمم که پولاشو خودش خرج میکنه اما تو این ده سال همش کارتم دستش بوده برا پیشرفت زندگی خرج میکردم الان اون ماه ندادم رفتم طلا خریدم. الان همش داد ولیداد میکنه اعصابمو خرد کرده.هنوزم اعتراف نمیکنه که منم تو این زندگی شریک بودم.خیلی دلم شکسته فکر نمیکردم اینقدر زندگیم جهنم باشه. کم آوردم. به خاطر بچه ها تحمل میکنم. به خودم وخانوادم فحش داد. آخ که چقدر از زندگی ناامیدم. این کی اینجوری شد.کمکم کنید.چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همينطوري ادامه بده اگ چيزي گفت بگو نصف خونرو بده 

میگه بهت اعتماد ندارم. تو پررو میشی زبونت دراز میشه. میگه خونه بعدی به نام تو میزنم. حالا ده سال دیگه اگه زنده باشیم عوض کنیم

2738

سخته الان، چون عادت کرده و براش سخته که دیگه بهش پول ندی

باهاش حرف بزن

والا پدر من، نصف خونه رو زد به نام مادرم، با اینکه شاغل نبوده ولی گفت که زحمت کشیده پابه پای من و من با خیال راحت از زندگیم رفتم سراغ کار

حالا مرگ و میره، نمیخام دستش پیش شماها دراز باشه

البته دور از جونشون ولی کاش همه مردا اینطور فکر کنن

میگه بهت اعتماد ندارم. تو پررو میشی زبونت دراز میشه. میگه خونه بعدی به نام تو میزنم. حالا ده سال دیگ ...

بگو تو پررويي

بگو تا خونه بعدي منم كارتمو نميدم بهت

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2706