2733
2734
عنوان

وزن گیری نوزاد

315 بازدید | 23 پست

سلام مامانای نازو خوشگل

پسر ناز من امروز دقیق 4ماهش به پایان رسید واسه واکسن بردمش مرکز بهداشت وزنشوهم گرفت پسرم وزن نگرفت و محور وزن گیریش افت کرده الان شش کیلو خیلی خیلی نگرانم شیر کمکی هم بهش میدم کسی تجربه داشته 

بعدا خوب میشه و وزن میگیره

دارم از نگرانی دق میکنم

یا امیرالمومنین علی علیه السلام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

فقط میتونم بگم حواست باشه وزنش کمتر نشه. من اوایل شیرم کم بود. دکترش هی میگفت شیرخشک نده تا اینکه ۲۴ روزش که بود وزنش به شدت افت کرد. بردمش فوق تخصص نوزادان، گفت در حقش کم لطفی کردی، زودتر باید شیرخشک میدادی. تازه وقتی ۴ ماهش شد با شیرخشک رسید به نمودار سبز....فقط میتونم بگم مواظب باش وزنش خیلی عقب نیفته که برای دختر من خیلی طول کشید که برگرده روو نمودار 

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
پسرمن واسه واکسنش 7300بود فقطم شیر خودمو میدم هیچی مثل شیر خودت واسش مفید نیست شیر خشک نده اصلا اگه ...

دکتر خودش گفت شیر خشک بدم

فقط میتونم بگم حواست باشه وزنش کمتر نشه. من اوایل شیرم کم بود. دکترش هی میگفت شیرخشک نده تا اینکه ۲۴ ...

من الان بهش شیر خشک میدم خیلی کم شیر میخوره خیلی کوچولو موچولوعه

فقط قد کشیده و دور سرش نورماله

دختر منم تو اين ماها خيلي بازيگرش شده بود و خوب شير نميخورد مبخوابوندمش تو خواب بهش شير ميدادم

منم دقیقا تو خواب بهش شیر میدم والا بیدار که باشه فقط سرمیچرخونه اینور و اونور و میبینه تمایل به شیر خوردن نداره

من الان بهش شیر خشک میدم خیلی کم شیر میخوره خیلی کوچولو موچولوعه فقط قد کشیده و دور سرش نورماله

نگران نباش... اگه دکتر گفته شیرخشک بده، با خیال راحت بهش بده..

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2706