2733
2739

سلام دوستان من امروز عضو شدم اما خیلی وقته می اومدم تاپیکا رو میخوندم و دنبال میکردم. ولی الان متاسفانه خودم نیازمند درددل و راهنمایی شدم. انقد حالم بده ک فک کردم شاید اینجا کسی بتونه راهنماییم کنه ک  تصمیم درست بگیرم😔😔😔

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان من ۶ ماهه نامزد کردم. و تو این مدت هم مشکل خاصی نداشتیم. اما من از سر نادانی چند روزی بود یه سیم کارت دیگه رو گوشیم گذاشته بودم ک ار اینترنتش استفاده کنم. بسته هاش ب صرفه بود. اما فراموش کردم کلا بگم ب نامزدم ک یه سیم دیگه هم رو گوشیم دارم. بعد دو روز پیش اتفاق متوجه شد و چنان بلوایی ب پا کرد ک نگو و نپرس. و هزار تهمت. و اینکه چرا ب من نگفتی. هرچه قسم و آیه ک من هیچ کاری با این سیم کارت نمی کردم الا استفاده از اینترنتش اما کو گوش شنوا😔😔

2740

دو روزه ک فقط جواب پیامام ر یا نمیده یا یه خط در میون میده ک بذار فکر کنم. تو خط قرمز رو رد کردی من بهت گفتم ک چیزی رو از من پنهان نکن. دوس ندارم سر گناه نکرده از دستش بدم

بگو بره پرینت بگیره که خیالش راحت بشه حق داره ناراحت بشه

خطم ب اسم من نیس ب اسم دوستمه . ولی بهش میگم هرطور تو بگی من ثابت میکنم ک کاری نکردم با این خط ولی همش میگه بهم ریخته ام اعصابم خورده آرامشم و بهم بدی من از کجا بدونم تو دوتا ت ل گ رام نداشتی دوتا واتس آپ نداشتی

2706