2737
2739
عنوان

سلام کسی تو مهر رشت خونه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 30 پست
نه. عزیزم من پارسال اونجا زندگی کردم  اوایل میگفتن محیطش مناسب نیست منم با شک رفتم ولی عالی بو ...

شماهم شوهرت نظامیه؟از طرف شغلشون ثبت نام کردید؟

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  
عزیزم منظورت مسکن مهر نیست مگه؟

بله همونه

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا قبول دارم منم پارسال اونجا بودم واقعا راضی بودم امکاناتش هم عالیه  الانم قیمتا شدید ...

اره خیلی گرون شده

من جاهای دیگ ی شهر نمیتونم زندگی کنم

تو کوچه های تنگ 

خونه های نزدیک هم

اینجا ارامش داریم

رشت ک دریا نداره دوره خیلی طوری ک بیشتر امکاناتو گذاشتن اونجا مث ی شهر کوچیکه خاروبار فروشی حتی کفش ...

وای اصلا این طور نیست 

به خدا من پارسال اونجا زندگی کردم 

امنیتش عالیه ،اصلا خودش کلانتری داره 

با هزار تومن هم راحت میای مرکز شهر

خوشحال میشم پیجم 
2728
عالیه همه چی داره

ممنون از کمکت گلم

اره خیلی گرون شده من جاهای دیگ ی شهر نمیتونم زندگی کنم تو کوچه های تنگ  خونه های نزدیک هم ا ...

واقعا ارومه برخلاف مسکن مهر شهرای دیگه که از شهر دوره وبدون امکاناته مسکن مهر رشت از هر نظر عالیه من دوست داشتم همونجا بمونم ولی نشد 

خوشحال میشم پیجم 
واقعا ارومه برخلاف مسکن مهر شهرای دیگه که از شهر دوره وبدون امکاناته مسکن مهر رشت از هر نظر عالیه من ...

خیلی ممنون از کمکت عزیزم

2740
وای اصلا این طور نیست  به خدا من پارسال اونجا زندگی کردم  امنیتش عالیه ،اصلا خودش کلانتر ...

طرف بلوار لاکان بودی دیگه؟؟ من هرکی دیدم دور و برم اون سمت یجورایی ناراضی بودن سراین مسائل بخاطر همین گفتم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
یکی ازدوستام اونجاست ببین سوپری اینا دارهدخب ولی خیلی ازداخل شهر دورتره ینی یجورایی میره ب سمت بیرون ...

من ساعت یازده شب تنها اونجا رفت وامد میکردم یعنی کسی به کسی کاری نداره 

اصلا تعجب میکنم اینارو میگین 😕

خوشحال میشم پیجم 
پل طالشانه

همون دیگه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
طرف بلوار لاکان بودی دیگه؟؟ من هرکی دیدم دور و برم اون سمت یجورایی ناراضی بودن سراین مسائل بخاطر همی ...

نمیدونم شما کی اونجا رفتی 

من الان شرایطش عالیه من هنوز دوستام اونجا هستن 

تازه دارن پاساز و مرکز بهداشت و یه هایپر مارکت دیگه هم میسازن

خوشحال میشم پیجم 
من ساعت یازده شب تنها اونجا رفت وامد میکردم یعنی کسی به کسی کاری نداره  اصلا تعجب میکنم اینارو ...

میگم ک من هرکیو دیدم اطرافیانم اینطوری القا کردن بهم انقد گفتن فلان و فلان خودم تاحالا اونجا زندگی نکردم ولی رفتم دیدم اگه امنیت داره ک خداروشکر

نمیدونم شما کی اونجا رفتی  من الان شرایطش عالیه من هنوز دوستام اونجا هستن  تازه دارن پاس ...

من تقریبا ی سال پیش بودم اونجا ولی هنوزم هستن اونایی ک اونجان و تازگیا حرفشو میزدن حالا خب اگه خوبه ک خداروشکر فقط خاستم کمک کرده باشم 

2706