2726
عنوان

سلام کسی تو مهر رشت خونه داره؟

2176 بازدید | 30 پست

برای مسکن مهر رشت میخاستیم ثبت نام کنیم کسی هست بدونه 

جاش خوبه ؟ امکاناتش چجوریه؟ 

من خودم تهرانم اونجا نرفتم از طرف شغل همسرم ثبت نام میکنند

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  

یکی ازدوستام اونجاست ببین سوپری اینا دارهدخب ولی خیلی ازداخل شهر دورتره ینی یجورایی میره ب سمت بیرون شهر شب نمیتونی بیای بیرون انقد ک خلوته عبور و مرور کمه از لحاظ امنیتی جالب نیس زیاد چون مکانش خوب نیس

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من رشتی نیستم لاهیجانیم ولی هر کس میخواد از خونه و محل بد مثال بزنه اونجا رو میگه شوهرخاله منم کارمند بانکه چند سال پیش گرفت اونجا رو حتی نصف قیمتم حاظره بده ولی کسی نمیخره.در کل ارزش نداره.بنظرم پولتون رو جای دیگه سرمایه گذاری کنید

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای بی نهایت اروم و خوبیه 

بهت پیشنهاد میکنم ساختمان های اریا نور رو بخر همه تمیز ومحوطه سازی شده است 

همه جور امکانات مثل مدرسه ومهد کودک ودرمانگاه وازمایشگاه و داروخونه ،استخر ،باشگاه وپارک و....داره وسیله ی حمل ونقل برای رسیدن به مرکز شهر هم داره 

خوشحال میشم پیجم 
2728
یکی ازدوستام اونجاست ببین سوپری اینا دارهدخب ولی خیلی ازداخل شهر دورتره ینی یجورایی میره ب سمت بیرون ...

ب دریا هم دوره؟ حدودا چقدر از شهر فاصله داره؟

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  
من رشتی نیستم لاهیجانیم ولی هر کس میخواد از خونه و محل بد مثال بزنه اونجا رو میگه شوهرخاله منم کارمن ...

ممنون میشم بگید از چه لحاظ بده؟

من مسکن زندگی میکنم خیلی راضیم خوبه حرفایی که این خانوما زدن زو گوش نده چون فقط شنیدن و اینجا زندگی ...

امکاناتش چجوریه؟

من رشتی نیستم لاهیجانیم ولی هر کس میخواد از خونه و محل بد مثال بزنه اونجا رو میگه شوهرخاله منم کارمن ...

نه. عزیزم من پارسال اونجا زندگی کردم 

اوایل میگفتن محیطش مناسب نیست منم با شک رفتم ولی عالی بود ساختمانهای بد هم داره ولی اکثرا تمیز و عالی هستن 

مخصوصا اریانور  و گیل سرب 

امنیتشم عالیه تا خود صبح نیروی انتظامی در حال گشت زدنه

خوشحال میشم پیجم 
جای بی نهایت اروم و خوبیه  بهت پیشنهاد میکنم ساختمان های اریا نور رو بخر همه تمیز ومحوطه سازی ...

اینجایی که من شنیدم میگن مهر رشته 

من مسکن زندگی میکنم خیلی راضیم خوبه حرفایی که این خانوما زدن زو گوش نده چون فقط شنیدن و اینجا زندگی ...

اره واقعا قبول دارم منم پارسال اونجا بودم واقعا راضی بودم امکاناتش هم عالیه 

الانم قیمتا شدید کشیده بالا 

خوشحال میشم پیجم 
ب دریا هم دوره؟ حدودا چقدر از شهر فاصله داره؟

رشت ک دریا نداره

دوره خیلی طوری ک بیشتر امکاناتو گذاشتن اونجا مث ی شهر کوچیکه خاروبار فروشی حتی کفش فروشیم داره ولی چون خلوته همش خونه و ساختمونه امنیتش کمه ساختموناشم ک ی طبقش مثلا سه تا واحدن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706