2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه داره یار میگیره طبیعیه خب تمرین لازم داره بچه 

کتاب بخونه 

بنویسه 

براش جا می افته عجله نکن 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2728
سلام شاید معلمشون خوب آموزش نداده که متوجه بشن. پسر من قشنگ یاد گرفته

برای معلمش یادداشت بذار توضیح بده دوباره.گرچه تا آخر سال خیلی توضیح میده .نگران نباش اذیتش نکن تا انتهای سال دوم همینجورن اکثرا

سلام دختر منم گاهی وقتها برا بعضی کلمات سر در گم میشه کدومو بذاره از معلمش پرسیدم گفت طبیعیه تا آخر سال راه میوفتن 

میشه با دلهای پاکتون واسه خونه دارشدمون صلوات بفرستید؟😍

من کلاس دومی دارم کمک کنم؟

برای کسره باید اسم بذاری بهش بگو. ( -ِ دوستی ) یعنی باعث دوست شدن دو تا کلمه میشه مثل عروسک ِ من

هر وقت املا داره بهش بگو اینجا -ِ دوستی داریم....بعد از چند وقت به مرور خودش یاد میگیره اصلا عجله نکن

هیچ اشکالی نداره موقع املا راهنماییش کنی هدف از املا کلاس اول بیشتر یاد دادنه نه آزمودن

گاهی بذار اون بهت املا بگه خودت اشتباه بنویس و همون موقع که اشتباه نوشتی از بچه ات بپرس درسته یا غلطه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

ضمنا تو سایت که کلاس اولی نداریم همه ماشالا اندازه گوریل انگوری هستن به آخر همه ی کلماتشون یه (ه ) میچسبونن دیگه از بچه ات انتظار زیادی نداشته باش :)))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ضمنا تو سایت که کلاس اولی نداریم همه ماشالا اندازه گوریل انگوری هستن به آخر همه ی کلاماتشون یه (ه ) ...

وای وای وای مردم از خنده😂😂😂😂😂دقیقا همینطوره.دقت کردم دختر کلاس دومی من از بعضیا بهتره نوشتنش