2733
2734

من این ماه هم لتروزول خوردم هم امپول زدم...الان ۴،۵ روز مونده ب پری، صورتم. و شکمم. ست میزنم گرمه....نفخ هم دارم اما سینه درد ندارم....گاهی نوکش تیر میکشه یا سوزن سوزن میشه خیلی کم در طول روز....ممکنه باردار باشم؟؟دل درد و کمر درد پری هم از چند روز قبل داشتم..

اینا عوارض قرص هست

برا علائم بارداری زوده صبر کن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم زیاد به علائم توجه نکن فقط باعثِ استرست میشه خیلیا بودن که اصلا علائمی نداشتن و باردار بودن خودتو درگیرش نکن صبر کن تا موعدت انشاالله که پریود نمیشی و بارداری❤❤❤

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
ممکن باشه من اول سینم انگار در حدی ک مورچه گازت بگیره درد میگرفت کم کم تو 6 هفت دردش پخش شد

خدا کنه منم همینجوور باشم🙏🏻۳ ماه دیگه میشه دو سال م تو اقدامم فقط ی سقط داشتم 😞 این ماه تنها تفاوتم دل درد و کمر درد خیلیی زود تر از پری بود و این دمای بالای بدنم

2740
عزیزم زیاد به علائم توجه نکن فقط باعثِ استرست میشه خیلیا بودن که اصلا علائمی نداشتن و باردار بودن خو ...

تا وقتی امپول و قرص نمیخوردم زیاد توجه نمیمردم اما وقتی میری سراغ درمان دیییگه فکرر مشغول مییشه...

خدا کنه منم همینجوور باشم🙏🏻۳ ماه دیگه میشه دو سال م تو اقدامم فقط ی سقط داشتم 😞 این ماه تنها تفاو ...

انشاالله که بارداری

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
تا وقتی امپول و قرص نمیخوردم زیاد توجه نمیمردم اما وقتی میری سراغ درمان دیییگه فکرر مشغول مییشه...

من چهار ساله درمان میکنم اوایل خیلی استرس داشتم ولی الان نمیگم استرس ندارم ولی الان خیلی بهتر استرسمو کنترل میکنم چون استرس خودش بزرگترین عامل ناباروریه

من چهار ساله درمان میکنم اوایل خیلی استرس داشتم ولی الان نمیگم استرس ندارم ولی الان خیلی بهتر استرسم ...

شما مشکلتون چیه؟؟؟ من ازمایش همسرم تو شهر خودمون ک خوبوود...فقط من فولی هام کوچک بودن بدون قرص ۱۳،۱۴ بود...این ماه با فرص شد ۱۷،۱۹

برا من اوایلش فقط یه خرده ملتهب شده بودندو و حالت گرفتگی داشتند دقیقا مثل قبل پری بعد که از تاریخ قاعدگیم میگذشت باز کم میشد ولی سایزشون یه خرده بزرگ موند .الان هم انگار نه انگار دو تا تو راهی داره و باید بزرگتر شه 😁خلاصه ملاک نیست من بعضی وقتها که اصلا اقدام نبودم سینه هام خیلی ملتهب ترو دردناکتر میشدن 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
2706