2737
2734
بپرس وکیل نیستم .ولی پیش وکیل هستم.

خانمی ما یه خونه خریدیم که سه واحدی ما واحد همکف هستیم  دو تا واحد بالای ماهست که یه نفر خریده برا مامانش و خودش الان اینا هر چی اشغال دم دستشون میاد میزارن زیر پله که واحد من باز میشه رو به زیر پله وقتی بهشون با مسالمت گفتم که وسایل نزارن گفتن زیر پله مال ماست ایا ممکنه

خداجونم،مرسی که هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بپرس وکیل نیستم .ولی پیش وکیل هستم.

منظورم از اشغال خرت و پرته مثل تایر و ضبطو اینجور چیزا ایا ممکنه تو قولنامه اونا باشه که زیر پله برا اوناست . ایا این قانونیه 

خداجونم،مرسی که هستی
2728
عزیزمم باید بری اتحادیه صنف این موردها فقط میرن اونجا شکایت میکنن  .جدی میگم .خانم وکیل بهشون م ...

من نمیخوام کار به شکایت بکشه فقط میخوام مطمعن بشم که اینطوری چون تا دم در من فرش انداخته میگه از اینجا مال منه هر چیم دلش میخواد میزاره زیر پله مگه اینا جزع مشاعات نیست 

خداجونم،مرسی که هستی
رو به روی خونه شماست؟؟ مگه انباری ندارن؟؟ کاش مینداختی بیرون وقتی اینقدر نفهمن

دو تا انباری شیش متری دارت و زیر پله دورست روبروی واحد منه خیلی بد دیده میشه دیشبم با چکش میکوبیدن به سقف وقتی اعتراض کردم گفتن خونه خودمونه

خداجونم،مرسی که هستی
2738
عزیزم شما هم یکبار اشغال بذار تو مسیر ورودی اگه حرفی زدن عین حرف خودشونو تحویل بده آدم میشن!

اصلا براشون مهم نیس هر قدر کثیفتر همون قدر خوششون میاد منظورم از اشغال خرت و پرت بود هر چی دم دستشون میاد گونی تایر هر چی فکرشو بکنی 

خداجونم،مرسی که هستی
منظورم از اشغال خرت و پرته مثل تایر و ضبطو اینجور چیزا ایا ممکنه تو قولنامه اونا باشه که زیر پله برا ...

راهرو یا زیر پله مکان عمومیه

از این همسایه ها همه جا هست

اعصاب خودتو خراب نکن

یه عده ادم دوست دارن فقط خودشون راحت باشن

همسایه بالاییم با عرض معذرت فقط کثافت دستشویی شونو از بالکن نمیریزه رو بالکن ما

اسپند دود میکنه میاره از بلکت خالی میکنه

خورده های غذا 

اشغال میوه

همش میریزه تو بالکن و کولرم که چسبیده به بالکونمونه

یکی دو بار گفتم پرخاش کرد 

حق الناسه دیگه فردا باید جواب بده

با زبون خوش بگید اینجا عمومیه و من دوست ندارم. دیدش بده،اگه ردشون کنم بره ناراحت نشید

فک میکنم این مسئله رو باید از راه درست و قانونی حل کنید.حالا نه اینکه شکایت کنید اما میتونید سرچ کنید ببینید که واقعن اون مکان و فضا جزو مشائات ساختمان هست یا اختصاصی طبقه همکف...بنظر منم کارشون اشتباهه و نمیشه ازش رد شد...با مستندات بهشون بگین که اونجا انباری اونا نیست و اگه گوش نکردن برید شورای حل اختلاف! 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
فک میکنم این مسئله رو باید از راه درست و قانونی حل کنید.حالا نه اینکه شکایت کنید اما میتونید سرچ کنی ...

الان رفته بودم بنگاهی که خریدیم باهاش مسله رو گفتم گفت صداشون میکنه باهاشون حرف میزنه دعا کنین حل بشه خانما

خداجونم،مرسی که هستی
فک میکنم این مسئله رو باید از راه درست و قانونی حل کنید.حالا نه اینکه شکایت کنید اما میتونید سرچ کنی ...

اره بنگاهیم همینو گفت . گفت مشاعه ایشالا که ادم بشن بشین سرجاشون

خداجونم،مرسی که هستی
راهرو یا زیر پله مکان عمومیه از این همسایه ها همه جا هست اعصاب خودتو خراب نکن یه عده ادم دوست ...

عزیزم چی میکشی از دست این زبون نفهم بخدا ادم با گاو زندگی کنه تو یه آپارتمان با ادم نفهم نه

خداجونم،مرسی که هستی
2706