2733
2734

خیلی درد داشتم با شکابت از زانو و مچ پام و تورم زیاد بستری شدم و بعد ۱۰ روز مرخص الانم ۳ ساله روزانه تعداد زیاد قرص میخورم اما خسته شدم همشم درد دارم

زايمان طبيعى داشتى؟

اين باردارى چه بلاها كه سر آدم نمياره، من هر دردى بگى كشيدم تو باردارى حتى الان كه زايمان كردم دارم درد ميكشم هنوز، تا ٧ ماه كه فقط بالا ميفوردم تمام گلوم با اسيد معدم زخم شد، هموروئيد گرفتم سنگ صفرا گرفتم اونم تعداد زياد كه بايد عمل كنم، بخيه هامم هنوز خوب نشده نميتونم بچمو بغل كنم حتى از بس درد دارم، طورى شده آرزوى مرگ ميكنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زايمان طبيعى داشتى؟ اين باردارى چه بلاها كه سر آدم نمياره، من هر دردى بگى كشيدم تو باردارى حتى الان ...

زایمان اولم درد طبیعی‌کشیدم ولی سزارین از کمر سر شدم.منم کمر دردی شدم و بخیه هام عفونت کرد صاحبم‌در اومد ارزو بغل کردن بچم رو داشتم

2731

بچه پسر به نظرم مادر رو مریض میکنه چون دخترم‌اومد فشار خونم‌درمان شد و با وجودی که رماتیسم داشتم زایمان خوبی داشتم و بچمم راحت دنیا اومد الان ۴ ماهه

بچه پسر به نظرم مادر رو مریض میکنه چون دخترم‌اومد فشار خونم‌درمان شد و با وجودی که رماتیسم داشتم زای ...

نه به نظر من ربطى به جنسيت نداره، من بچم دختره ولى هر بلايى كه بگى سرم اومد، تازه كم خونى شديد گرفتم كه مجبور شدم آمپول براى كم خونيم بگيرم هر آمپول ٣٢٠ هزار تومن

نه به نظر من ربطى به جنسيت نداره، من بچم دختره ولى هر بلايى كه بگى سرم اومد، تازه كم خونى شديد گرفتم ...

اهان فکر من بچه پسره که سخته دنیا اوردنش چون انگار جون مادرو میکشه.ولی دخترم خیلی خوب بود

2740

بخدا از بس عذاب کشیدم و همش بستری بودم بچم منو نمیخواد بام جور نیست این مدت همش با پدرم بود الان ۳ سال و نیمه شده عشقش فقط بابامه و باباش.خیلی بخاطر مریضیای من عصبی بار اومده بچم.بنیرم براش.یاد اون روزا میوفتم که نمیتونستم بغلش کنم.

بخدا از بس عذاب کشیدم و همش بستری بودم بچم منو نمیخواد بام جور نیست این مدت همش با پدرم بود الان ۳ س ...

آخى غصه نخور انشالا حالت بهتر ميشه اين دردارو فراموش ميكنى

من كه بچم گريه ميكرد ازينكه نميتونم شير بدم بهش منم كنارش گريه ميكردم، شيرخشك ميدم بهش شير خودمم تا ميدوشم ميدم يا دراز كشيده بهش شير ميدم، اصلا بيزار شدم از زندگى، به شوهرم ميگم خدا ميخواد منو ازين دنيا ببره من دارم الكى مقاوت ميكنم، مامانم به حالم گريه ميكنه ميگه مگه تو چقد جون دارى كه اينقد بايد درد بكشى

واای منم بعده زایمانم رماتیسم گرفتم .خیلی پادرد دارم از درد شبا خوابم نمیبره پام کبود شده .نمیتونم راه برم فقطم اززانو ب پایینه .هنوزم وقت نکردم برم دکتر همینجوری درد و تحمل میکنم😖

خوبی نکن .من کردم حال نداد 😏
بخدا از بس عذاب کشیدم و همش بستری بودم بچم منو نمیخواد بام جور نیست این مدت همش با پدرم بود الان ۳ س ...

عزیزدلم سزارین و کلا عمل سرد 

برای همین توصیه به طبیعی میکنند 

به خاطر سردی سزارین احتمالا دچارش شدید 

به یه دکتر طب سنتی که کسی حتما معرفی کنه مراجعه کنید 

بى حسى از كمر باعث رماتيسم شده؟

رماتیسم تا اونجایی که من اطلاع دارم ارثی هست .

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706