2737
2734
عنوان

دعوا با نامزد

1669 بازدید | 30 پست

سلام دوستان شب تون بخير

من خيلى از ارايش كردن خوشم نمياد يا دلم نمياد موهامو سشوار بكشم نامزدم هم همش ميگه موهاتو مرتب كن ارايش كن منم يكى در ميون انجام ميدم الان سر يه موضوعى گفت بلد نيستى زندگى تو نگه دارى منم گفتم زندگى كه با ارايش نگه دارى و بايد ريخت دور انقد از من سرتر و بهتر هستن كه اگر به اين باشه من خودمم بكشم فايده نداره ناراحت شد دعوامون بالا گرفت شما بوديد چى ميگفتيد؟

واقعاا درکتون نمیکنم ...شوهر خوب دارید مستقیم میگ ب خودت برس گلم ..بعد شما نمیرسی..یعنی چی..

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از قبل نمیشناختیش؟

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2740

ارایش کن خوشتیپ باش موهاتو گاهی بباف گاهی فر کن گاهی سشوار بکش...بهترین زنان کسایی ان ک بیرون خونه باحیان تو خونه لوندن برای همسرشون یعنی چی شما شریک روحی و جسمی وجنسی تعرفید...ای بابا زنی گلم ب خودت بیاااا لذت ببر از زیبایی و زیباتر شدن...

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

خب دوست داره زنش به خودش برسه. مشکل از شماست عزیزم 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

حق با شوهرته

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...