2737
2734
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893776 بازدید | 3791 پست
آذین جان من یه همکاری داشتم 40 سالش بود هر چی دورچشم میگرفت بهش حساسیت میداد همه مارکهای خوب رو امتحان کرد ولی به همش حساسیت میداد حتی ضعیفها هم همین بود. فوری دورچشمش پف میکرد.
شما حتما به پزشکت اطلاع بده.
دورچشم رو روی پلکت که نمیزنی؟
من ایستیال پلاس اون میزنم مناسب سن 30 تا 35. کلا محصولات اون برای پوستهای حساسن و خیلی خوبن
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلناز جان دلیل لکهات چیه؟ چرا دارن رشد میکنن؟ دکتر رفتی؟
اینی که میگی چیه؟ دکتر داده؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2731
مامان کاوان
میدونم سروینا یه کرم روشن کننده بدن داره خوب جواب داده نمیدونم میشه برای صورت هم استفاده بشه یا نه. برو تو سایت سروینا ببین.
پشت لبت رو بند میندازی؟
یه لایه بردار ملایم استفاده کن.
گفتم شاید پشت لبت رو با تیغ میزنی که تیره تر شده!
نه دنیز جون روی پلک بالا اصلا نمیزنم قبلنا یه بار زده بودم پلکم افتاده بود پایین تجربه شد دیگه اون قسمت نزنم فقط چرا همین دیروز فیس دوکس رو رو پلک بالا زدم گفتم حتما یه مرطوب کننده ساده است چیزی نمیشه اما شاید تاثیر اونه که پلک بالام پف کرده

منم قبلا دور چشم دکتر زیلا زده بودم چند بار کلی دونه های ریز قرمز زده بود زیر چشم و به اونم الرزی داشتم

فقط به دور چشم ویوا اسکین و بیو افیسه گلنیک و سن زوره الرزی نداشتم و با اوریاز..

فعلا میخوام روغن کرچک بزنم ببینم چی میشه

بدجور چشام درد میکنه و قرمزه 120000 تومن پولم حروم شد
2738
دنیز جون اسم کامل کرمه "کرم ضد لک و سفید کننده رکسول Rexsol- Fade-4" فکر می کنم کله هام هورمونی و ارثی باشه.چون بعد از زایمانم شروع شده و خواهر بزرگترم هم داره.پارسال که رفتم دکتر LED Trio D رو تجویز کرد که خیلی تاثیر نداشت.این کرم رو یک لوازم آرایشی معروف (ابریشم) تو مشهد بهم توصیه کرده...
آذین جان همون دوستم که گفتم حساسیت داشت دکتر براش لیراک نوشته بود بعد از اینکه دید حساسیت داره رفت به دکترش گفت. دکتر یه یادداشتی برای داروخانه نوشت و داروخانه کرم رو از دوستم پس گرفت. شما هم حتما برو پیش دکترت.
گلناز جان من بجای شما باشم اول میرم یه چکاب کامل خون و هورمون. بعد کرم درمانی میکنم
ماریا جان
برنز جان تو برنامه روزانه شون که تازگیا به اول تاپیک اضافه کردن گفتن که از تونیک پاک کننده سی گل استفاده میکنن.
یه سری از بچه ها از هیدرودرم هم راضی بودن
http://hydroderm.ir/default.aspx?Page=%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA&tni=&nid=3
ضد لک سروینا برای سیاهی زیر بغل استفاده کردم تاثیری نداشت دوستان کرم دیگه ایی مشناسید

به من معرفی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا.....................
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
2706