2733
2734
عنوان

چهل روز دعای نادعلی

3242 بازدید | 451 پست

سلام دوستان بیایید اینجا تا چهل روز نادعلی به نیت حاجت روایی بخوانیم هر روز به نیت یکی از دوستان همگی می خوانیم

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
نادعلی دعا نیست،یه شعر به زبان عربی هست و حاجت نمیده اما به عنوان نیایش خوندنش خوبه یه دعا رو ...

چرا دعا نیست ,توش از خدا و پیامبر و امامت میخوای کع حاجت روا بشی , معنیشو بخون

هر چیز که در جستن آنی آنی!
نادعلی دعا نیست،یه شعر به زبان عربی هست و حاجت نمیده اما به عنوان نیایش خوندنش خوبه یه دعا رو ...

تو اول اونو بخون نوشته ب نیت 7 بار بخون حاجت میگیری دراخر نوشته هر کی شک کنه کافر است

منم کلی حاجت دارم قرضامونو بدیم کار شوهرم شرایطش خوب بشه خودم شغل نیمه وقت داشته باشم و انشالله حامله بشم و ...توراخدا آگه دلتون شکست منم دعا کنید شهلا هستم...با عشق و محبت و سلامتی زندگی کنیم با شوهرم

محتاج صلوات تک تکتون برا آرامش دلم.
تو اول اونو بخون نوشته ب نیت 7 بار بخون حاجت میگیری دراخر نوشته هر کی شک کنه کافر است

عزیزم ناد علی دعا نیست که بخوام با شک بهش کافر بشم،گفتم تا امثال تو بدونن و الکی ختم برندارن و بعد بگن واااای چرا خدا جوابمو نمیده بدبخت شدم 

2706