2733
2739
عنوان

خواستگار

1655 بازدید | 72 پست

سلام دوستان وقتون بخیر ممنون میشم راهنماییم کنید،من با ی نفر حدود دوسال که آشنا شدم و خانواده هامونم درجریان هستن ولی ایشون هیچ اقدامی برای خواستگاری نمیکنن به نوعی میترسن منم تو این دوسال همه خواستگارام و بی برو برگرد جواب رد دادم بهشون تا اینکه دیروز یکی از همسایههامون مستقیم از من خواستگاری کردن برای یکی از دوستانشون تمام شرایط ازدواج رو دارن کامل من نمیدونم باید چکار کنم فقط پدرم ور جریان اشنایی من نبودم الانم پدرم پاش و گرده تو ی کفش که وقتی تحصیلات عالیه داره شغل رسمی داره استاد دانشگاهم هست چرا نه میگی بدلیلش و بگو چی جواب بدم بهش رومم نمیشه به پسری که باهاش اشنا میشم بگم چکار کنم چجوری بگم اگه میخوای بیای بیا😢😢واقعااا نمیدونم چه کنم.

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو این شرایط بودم خداروشکر عقلم کار کرد ازدواج کردم ...وقتتو تلف نکن با موردای خوبت منطقی و عاقلانه شروع ب اشنایی کن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2731
به این پسری ک باهاش دوست هستین بگین فلانی اومده اینجوریه موندم قبول کنم یا ن

خب بهش برنمیخوره اینجوری ؟منم مغرورم میخوام خودش دهن باز کنه بگه ، دوسال کشته من مامانشینا هم اومدن تو دفتر من و دیدن خانوادش کلا درجریانن ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه ؛در مورد مراسم عروسی و اینا هر دفعه حرف میخوایم بزنیم سریع ی جواب بی ربط میگه

اگه میخواستت دوسال کافیه واسه اقدام اگه خودت خواستگار رو پسندیدی قبولش کن به دوست پسرت هم بگو اگه منو میخوای بایدهمین روزها تکلیفمو روشن کنی بگو پدرم دیگه صبرش سراومده خواستگارمم مشکلی نداره

من تو این شرایط بودم خداروشکر عقلم کار کرد ازدواج کردم ...وقتتو تلف نکن با موردای خوبت منطقی و عاقلا ...

خانوادمم میگن دوسال بهترین شرایط تو از دست دادی حداقل ی نشون بیارن ماهم به همه بگیم این و دادیم و تمام این هیچ کار نمیکنه همشم میگه میخوام برم خارج میخوام فلان کنم، ولی میترسم اهش من و بگیره 

2738
ازدواج کن... اون اگه قصدش ازدواج بود دو سال لفتش نمیداد

دفاع پایان نامه دکتریش مونده ولی این یکیخواستگارم  تموم کرده

ازدواج کن خواهرم میترسه از عروسی چیه.جوونی نمیتونی که جوونی و عمرتو واسه ترس طرف هدر بدی...اومدی این همینجور ترسش ادامه داشت اقدامی هم نکرد...

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
اگه میخواستت دوسال کافیه واسه اقدام اگه خودت خواستگار رو پسندیدی قبولش کن به دوست پسرت هم بگو اگه من ...

هیچ ایرادی نداره برای همین دو ب شک موندم یعنی من به پسر مردم چه ایرادی بزارم بگم خوشم نیامد ازت،من خواستگارای خیلی بهتر از این که اومده رو رد کردم هر دفعه هم بهش گفتم ناراحت شده و رنجیده ازم 

ازدواج کن خواهرم میترسه از عروسی چیه.جوونی نمیتونی که جوونی و عمرتو واسه ترس طرف هدر بدی...اومدی این ...

خیلی حس بدیه گیر کنی بین دو طرف این طرفم اتیش اون طرف اب مامانم میگه خود دانی این هیچی نداره اون همه چی کامله ادم با عقلش تصمیم میگیره نه احساسش دختر بیست ساله نیستی که ۳۰ سالته

خانوادمم میگن دوسال بهترین شرایط تو از دست دادی حداقل ی نشون بیارن ماهم به همه بگیم این و دادیم و تم ...

من یکی از دوستانم دقیقا در شرایط شما همه ی خاستگارای خوبشو رد کرد و اون طرفم نیومد خاستگاریش. رفت یه نفر دیگه رو گرفت. دوستم الان مجرده و سن ازدواجش گذاشته. همش پسره رو نفرین میکنه و اشک تو چشماش جمع میشه بخاطر این کارش

هیچ ایرادی نداره برای همین دو ب شک موندم یعنی من به پسر مردم چه ایرادی بزارم بگم خوشم نیامد ازت،من خ ...

با عقلت تصمیم بگیر نه با احساست تاکی میخوای منتظرش بمونی ببین عقلت چی میگه همیشه هم اون کسی که فکرمیکنیم باهاش خوشبخت میشیم مرد زندگیمون نیست

خیلی حس بدیه گیر کنی بین دو طرف این طرفم اتیش اون طرف اب مامانم میگه خود دانی این هیچی نداره اون همه ...

یه جوری تصمیم بگیر فردا خدایی نکرده پشیمون نشی.سبک‌سنگین کن بین دوتا شخص.عقل و منطق هرچی گفت همونه.دوسال زمان کمی نیست...اومدی بعد دوسال رفت با یکی دیگه ازدواج کرد یا گفت من شرایط ازدواج ندارم  بخدا دیدم که میگم.هیچی دیگه از اینجا رونده از اونجا مونده میشی.

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2706