2737
2734
عنوان

اقام ..ـ

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم یه چیز بهت بگم دوستانه بهت بر نخوره تا وقتی به همسرت و شریک زندگیت بگی آقام (یعنی سرورم)وضعیت ...

ربطی نداره

من به همسرم میگم سرورم

اما اون دیگه لم نمیده مثل پادشاها بادش بزنم که

اونم کمک میکنه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

به یه بهونه ای بفرستش بره بیرون مثلا بگو میخام ناهار درست کنم فلفل دلمه ای میخام

بعدم چرا اینجوری میگید نه به اون اقا گفتنت نه به این مدلی حرف زدنت من دوس دارم شوهرم شبا زودتر بیاد خونه میشم باشه و کنار هم چایی و میوه بخوریم و باهم صحبت کنیم براش ناز کنم و اون نازمو بکشه 

ارزو دارم باردار بشم یه روزی و از خاطرات بچه مون باهم بگیم و باهدش دوتتیی صحبت کنیم و لذت ببریم از صحبت با نی نی مون

چقدر شما قدرنشناسید

در ضمن وقتی اقاتون هست شما نباید گوشی دستتون بکیرید و بی محلش کنید وطیفتونه میش اقاتون بشینین و با اون‌صحبت کنید

حق داره عصبانی بشه از دستتون

ولی قبول دارم که تو این دوران باید بیشتر درکتون هم کنه 

چون شما هنش گوشی دستتونه وقتی خونه ست خب اونم بهش برنیخوره و بازتاب رفتار خودتونو بهتون نشون نیده

پاشید برید قشنگ یه چایی تازه دم یه طرف میوه ی خوشگل بشینید بخورید کناز هم و با هم دوست باشید پاشید

من امیدوارم که به لطف خدا به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد😊
اهل کجایید؟ برام عجیبه که بجای شوهر یا همسر میگید آقام

بعضیا میگن خب چه اشکالی دارید

اهل کجا بودن مهم نیس

منم گاهی شوهرمو همسر و گاهی اقامون خطاب میکنم

خیلی هم خوشش میاد و دلش قنج میره 

چه اشکالی داره

2738
والا مردا همشون میدونن زن تو بارداری اوضاعش چجوریه اصلا هم توضیح نده کم محلی کن خودش باید درکت کن وظ ...

نه نه نه اصلا این طرز رفتار صحیح نیست

مقابله به مثل اینجوری شرایطتو بدتر میکنه

اصلا اینکارو نکن

بعضیا میگن خب چه اشکالی دارید اهل کجا بودن مهم نیس منم گاهی شوهرمو همسر و گاهی اقامون خطاب میکنم ...

اشکالی که نداره خب. منم آقامون میگم گاهی. ولی آقام یه جوری بود بیشتر حس کردم منظور پدرشونه

هنوزم میشه عاشق بود...

سلام دوستان عزیز اگه از دیجی کالا خرید کردین ممنون میشم پرسشنامه زیر رو تکمیل کنید

پرسشنامه مربوط به پایان نامه ارشدمه، ببخشید فکر میکنم اینجا بتونید کمکم کنید، مرسی

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8GhZ7Qm8LAu1saNE5LX3PG4bxl9ebKFlV_X0Zra1oLv04Ag/viewform?usp=sf_link

عزیزم یه چیز بهت بگم دوستانه بهت بر نخوره تا وقتی به همسرت و شریک زندگیت بگی آقام (یعنی سرورم)وضعیت ...

چرا اینجوری میگید خب آقاشه

اتفاقا ایشون داره درست میگه

وضعیت جامعه ی ما متاسفانه اینجوری شده که خانوما فک میکنن باید از مردا پیروزتر باشن و اینجوری مقام و منزلتشون بالاتر میره

و اگه حرفشون به حرف مردا سر باشه احساس بزرگی و خانومی میکنن

نه اینجوری نیس

من نمیگم این خانوم تو سر خور و دور از جونش بدبخت باشه اما میتونه با سیاست خانومانه ی خودش مردشو به سمت خودش بکشونه نه با بحث و جنگ و دعوا

اتفاقا مردا رو وقتی بهشون احترام بزاری بازتاب همون رفتارو میبینی

مهم سیاست و چگونه رفتار و صحبت کردنه 

این خانوم میتونه یه کاری با شوهرش کنه که ازین رو به اون روش کنه و یه کاری کنه که با همون احترامه شوهرش بدون اجازش اب نخوره

یعنی هنیشه به حرفش باشه اصطلاحا

چرا اینجوری میگید خب آقاشه اتفاقا ایشون داره درست میگه وضعیت جامعه ی ما متاسفانه اینجوری شده که خا ...

زندگی مشترک میدان جنگ نیست که کسی پیروز ببشه و یا بخواد کسی رو بکشونه سمت خودش زندگی مشترک اسمش روش هست یعنی دوتا شریک که به اصطلاح میگن همسر و باید همگام و همدل با هم زندگیشون رو بسازن 

2706