2737
2739
عنوان

کمکککک

120 بازدید | 13 پست

سلام من خواهرم ماه های اخره بارداریشه و یه چیزی مثه بواسیر ازش زده بیرون ولی اصلا نمیتونه بره بیرون که بریم دکتر یا کلینیک خیلی ها گفتن کلینیک نوین تو میدون ونک خوبه اما اصلا نمیشه از خونه بیاد بیرون تو این هوا اگه کسی میدونه با روش های خونگی چه ججوری میشه دردشو موقع دفع کمتر کرد لطفا راهنمایی کنه ممنون 

عجب!!!

بندازیدش توپتو از دوسرش بگیرید بندازید صندلی عقب ماشین ببریدش جراحی کنید.راه حل دیگه ای هم نداره.بعد عملم به پهلو بخوابه.

اومدی که همه بهت بگن مثلا روغن خر بماله خوب میشه؟

سریعا جراحی بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عجب!!! بندازیدش توپتو از دوسرش بگیرید بندازید صندلی عقب ماشین ببریدش جراحی کنید.راه حل دیگه ای هم ن ...

شما از اون پرستارای بداخلاقی مشخص اصلا😂

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2731
عجب!!! بندازیدش توپتو از دوسرش بگیرید بندازید صندلی عقب ماشین ببریدش جراحی کنید.راه حل دیگه ای هم ن ...

عزیزم شما چرا همیشه دعوا داری؟! خب سوال میکنن مردم دیگه! یجوری رفتار میکنید انگار همه باید همه مسائل پزشکی رو بدونن! اطلاعاتتونم خیلی اوقات غلطه ! کی گفته تنها راهش جراحیه آخه! 

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
پماد زینک اکساید مصرف کنن خیلی بهتر میکنه شیاف دیکلوفناک دردو کمتر میکنه

توکدوم تکست پزشکی نوشته زینک اکساید!!! درمان قطعی بواسیر یا هربیرون زدگی ای از مقعده؟

شیاف دیکلو هم که کلا برای تسکین درده چه بیرون زدگی چه هردرد دیگه ای

2738
عزیزم شما چرا همیشه دعوا داری؟! خب سوال میکنن مردم دیگه! یجوری رفتار میکنید انگار همه باید همه مسائل ...

همه چیز را همه کس دانند.یادم نمیاد گفته باشم اطلاعات من همیشه درسته!نویسنده ها دوسال بعد چاپ کتابشون اصلاحیه میزنن میگن عقایدمون و نظراتمون عوض شده حالا شما چه انتظاری داری که من دانای مطلق باشم؟

روش پتو که گفتم تقریبا تنها راه حل برای انتقال هربیماری که نمیتونه راه بره به مرکز درمانیه.

چقدخشن وای ب حال شوهر بیچارت 

چه ربطی به خشونت داره؟روش پتو روش موردتایید کتابهای فوریتهای پزشکی هست برای مددجویانیکه توان راه رفتن ندارن حالا بهردلیل.شما زنگ بزن ۱۱۵ بگو همچین مریضی داریم.۹۹درصد روش پتو رو بهتون آموزش میدن.اونها هم خشنن؟

توکدوم تکست پزشکی نوشته زینک اکساید!!! درمان قطعی بواسیر یا هربیرون زدگی ای از مقعده؟ شیاف دیکلو هم ...

عزیزم ایشون راه حل خواستن برای بهبود دردشون و گفتن که بیمار بارداره و قطعا امکان جراحی بیمار باردار وجود نداره 

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
عزیزم ایشون راه حل خواستن برای بهبود دردشون و گفتن که بیمار بارداره و قطعا امکان جراحی بیمار باردار ...

اونوقت چرا امکان جراحی باردار وجود نداره؟یه عمل سریع و فوری هست.باردار بوده عمل قلب باز انجام داده