2733
2734
عنوان

بچه هابحق این شب عزیز.....

254 بازدید | 19 پست

واسه خواهرم دعاکنید....عقده...ازدست مشکلات پیش اومده خستس....امشب کلی گریه کردم....مامان بابام داغونن.....یه فرجی بشه خیری پیش بیاد.....هرچی خیرشه خدابهش بده تواین شب عزیز.....مرسی ازهمتون....😖😖😩

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم الان جدا بشه خیلی راحتتره ها نگران نباشید طلاق همیشه بد نیس.گاهی پر از خیر و خوبیه

خدادلشونوآروم کنه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

عزیزم ناراحت نباشید خدا خیلی دوسش داشته ک تو عقد مشکلشو فهمید و جدا شد اگه رفته بود سر زندگیش خیلی بدتر بود ..خداروشکر کن ک زودی فهمید ک نمیتونن باهم زندگی کنن ..انشالله عاقبت بخیر بشه

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738

انشاالله هر چی خیره ومصلحت باشه برای خواهرتون پیش بیاد

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<

عزیزم بعد نمازهات 146 بار بگو (یا جواالائمه) و از امام جواد بخواه برای گره گشایی مشکلت دعا کنه. ایشان هم رئوف هستن هم باب الحوائج . دست رد به سینه هیچ کی نمی زنن

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   
چیشده عزیزم.چشم دعا میکنیم

مشکلات توزندگیش زیادشده..خیلی😖

عزیزم بعد نمازهات 146 بار بگو (یا جواالائمه) و از امام جواد بخواه برای گره گشایی مشکلت دعا کنه. ایشا ...

مرسی خانمی

انشاالله هر چی خیره ومصلحت باشه برای خواهرتون پیش بیاد

مرسی گلم

عزیزم ناراحت نباشید خدا خیلی دوسش داشته ک تو عقد مشکلشو فهمید و جدا شد اگه رفته بود سر زندگیش خیلی ب ...

هنوزجدانشده....😖

خدادلشونوآروم کنه

حتما درست میشه زمان میخواد عزیزم.تحربه کردیم تو درجه 1هامون

تو تاپیکا دیدم دردل کردنی ایشاله حضرت زهرا کمک کنه خواهرتو بعد طلاق دورشو خالی نکنید بزارید کلاس برع ورزش کنه سرگرم بشه

2706